Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Či už ide o stavbu novej kúpeľne, alebo rekonštrukciu tej starej, výsledok by mal priniesť nielen dobrú funkčnosť, ale aj oku lahodiaci vzhľad. Výbornú funkčnosť zabezpečí výber kvalitných materiálov a sanity, ich vhodné rozloženie po miestnosti, no a ešte skúsený majster, ktorý celý projekt zrealizuje.

Aby ste však dosiahli aj vydarený vzhľad, je nutné jednotlivé prvky voliť nielen s ohľadom na ich kvalitu, ale aj samotný vzhľadštýl. Pri tvorbe vašej ideálnej kúpeľne odporúčame inšpirovať sa aj našimi ukážkovými kójami, ktoré so sebou prinášajú množstvo trendov, ktoré sú v kurze tento rok.

Toto sú tie najlepšie z nich.

1.   Konzolový nábytok

Konzolový nábytok sa v tomto roku dostal snáď do všetkých typov a štýlov kúpeľní. Čo stráca na praktickosti, to nahrádza eleganciouoptickým zväčšením celej miestnosti. Ak nie je vašou prioritou maximum úložného priestoru, ale uprednostníte radšej príjemný pocit priestrannosti, konzolový nábytok bude v kurze ešte dlhé sezóny.

2. Otvorené sprchy

Aj sprchovacie kúty môžu priniesť pohodlie a zároveň opticky nezmenšovať priestor ako vane, skôr naopak. Otvorené sprchy vyniknú nielen v minimalistickej kúpeľni, ale môžu zároveň pôsobiť odvážne a moderne aj v klasických kúpeľniach.

3. Voľne stojace vane (v netradičných tvaroch)

Vane osadené uprostred priestoru síce zaberajú viac miesta, za to však dodávajú celej miestnosti luxusný nádych. Pri využití vane s netradičným tvarom sa z nich navyše okamžite stáva výstavný kúsok a stredobod celej kúpeľne, ktorá bude razom oplývať vlastným jedinečným štýlom.

4. Osvetlenie

Osvetlenie už dávno nemusí byť len nutným (a nudným) prvkom kúpeľne, ale môže pôsobiť aj ako futuristický doplnok, udávajúci štýl celej miestnosti. Navyše, v prípade osvetlenia v zrkadlách sa jedná o veľmi praktickú pomôcku, ktorú ocenia najmä ženy pri skrášľovaní.

Moderné trendy ponúkajú nespočetné množstvo smerov, ktorými sa môžete pri zariaďovaní vašej kúpeľne vydať. Ak však máte pocit, že sa v širokej ponukeľahko stratíte, nie je nič jednoduchšie, ako tvorbu celého dizajnu prenechať profesionálnemu kúpeľňovému architektovi. Ten ho vytvorí presne pre rozmery vašej kúpeľne, podľa vašich potrieb a prianí.

Chcete vidieť viac? Prezrite si kompletnú galériu alebo osobne navštívte naše kúpeľňové štúdio!

Ďalšie články

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂

Ako si vybrať správny komín k vašej stavbe?

Po uvoľnení opatrení sa uvoľnilo aj množstvo priestoru pre tých, ktorí si túžia postaviť nový dom alebo zrekonštruovať ten pôvodný. Odborníčky na komíny, Ing. Anny Šulavíkovej, sme sa preto spýtali, ako si vybrať ten správny komín pre vašu stavbu.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.