Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Zmena je progres

Značka Prespor je na trhu už skoro 30 rokov. Prešli sme rôznymi zmenami a obdobiami, no v posledných rokoch je čoraz väčšia potreba, ba až nevyhnutnosť, poskytovať kvalitné služby aj osobne v predajni, aj nadiaľku online formou

Základným kameňom našich stavebnín bolo vždy spojenie inovatívnych produktov a odborných služieb a taká je aj naša odpoveď na aktuálne požiadavky trhu. Rebranding značky Prespor a samozrejme nový, prehľadnejší a hlavne efektívny web s eshopom.

Pri jeho tvorbe sme kládli dôraz hlavne na vás, našich klientov a návštevníkov, aby ste mali čo najlepší “zážitok” pri hľadaní informácií, prípadne online nákupe.

Všetky podstatné informácie prinášame v prehľadnej forme s rýchlou a jednoduchou navigáciou. Nový web vám prináša možnosť pohodlne si prezerať sortimentvyhľadávať potrebné produkty, či nahliadnuť do nášho moderného kúpeľňového štúdia.

Užitočné kategórie produktov

V každej kategórii produktov teraz nájdete všetky potrebné informácie o výrobkoch. Neviete si vybrať z našej ponuky, prípadne si nie ste istý a uvítate radu nezainteresovanej osoby? V kategóriách nájdete po novom aj kontakt na príslušného odborníka, ktorý vám v danom sortimente vždy ochotne pomôže. Spojiť sa s ním môžete či už telefonicky alebo osobne.

Blog plný odborných článkov

Súčasťou nového webu budú aj novinky a užitočné blogy. Prostredníctvom nich budeme prinášať pre domácich majstrov i skúsených profesionálov praktické tipy a rady. Taktiež sa budeme venovať rôznym postupom a technikám potrebným pri montážach rôznych prvkov, konštrukcií či pri stavbe múrov, striech, atď.

Od podlahy nový e-shop

V rámci nášho webu nájdete už čoskoro aj vynovený e-shop. Okrem nového prehľadnejšieho dizajnu vám ponúkne aj lepšiu funkčnosť a jednoduchšie nakupovanie. Našou snahou bude umožniť našim partnerom a zákazníkom jednoducho a pohodlne nakupovať a i naďalej im v každom momente poskytovať nadštandardné poradenstvo a služby.

Ďalšie články

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.