Kontakt

Bratislava

Adresa centrály

PRESPOR spol. s r.o.
Turbínová 1
831 04 Bratislava-Nové Mesto

OTVÁRACIE HODINY:
Po – Pi:  7:00 – 18:00
So:   7:00 – 13:00

Počas štátnych sviatkov a dní
pracovného pokoja ZATVORENÉ.

Kontakt

  • 02/49 20 32 51
  • 0903 702 106
  • prespor@prespor.sk

IČO: 31340326
DIČ: 2020430753
DPH: SK2020430753

Predajňa

STAVEBNÝ MATERIÁL

  • Vedúci obchodného oddelenia
  • Jozef Fodor
  • 0903 415 163
  • 02/49 20 32 17
  • fodor@prespor.sk
  • Zástupca vedúceho
  • Martin Nádašský
  • 0911 567 696
  • 02/49 20 32 31
  • stavebniny@prespor.sk

Suché omietkové zmesi

  • Vedúci oddelenia
  • Pavel Kohút
  • 0903 235 230
  • 02/49 20 32 41
  • kohut@prespor.sk

STREŠNÉ KRYTINY

  • Obch. zástupca pre kľúčových zákazníkov
  • Martin Šveláň
  • 0911 567 661
  • 02/49 20 32 54
  • svelan@prespor.sk

FARBY a LAKY

  • Vedúci oddelenia
  • Richard Granec
  • 02/49 20 32 19
  • granec@prespor.sk

SANITA

  • Vedúci oddelenia
  • René Dyda
  • 0903 567 885
  • 02/49 20 32 18
  • dyda@prespor.sk
  • Zástupca vedúceho
  • Peter Peško
  • 0911 567 664
  • 02/49 20 32 18
  • pesko@prespor.sk

kúpeľňové štúdio/vizualizácie

  • Interiérový architekt
  • Ing. arch. Lívia Kolaříková
  • 0911 567 667
  • 02/49 20 32 16
  • kolarikova@prespor.sk
  • Zástupca vedúceho
  • Peter Peško
  • 0911 567 664
  • 02/49 20 32 18
  • pesko@prespor.sk

DVERE a PARKETY

  • Vedúci oddelenia
  • Miroslav Chovanec
  • 0911 567 660
  • 02/49 20 32 20
  • chovanec@prespor.sk
  • Vedúci obchodného centra
  • Peter Kilian
  • 0911 567 677
  • 02/49 20 32 20
  • kilian@prespor.sk

Komíny a stropy

  • Vedúca oddelenia
  • Ing. Anna Šulavíková
  • 0911 567 674
  • 02/49 20 32 50
  • sulavikova@prespor.sk
  • Obchodno-technický poradca
  • Miroslav Obrcian
  • 0903 567 685
  • obrcian@prespor.sk

Záhradná architektúra

  • Ingrid Škerková
  • 0911 567 007
  • 02/49 20 32 42
  • skerkova@prespor.sk

Predaj a požičovňa náradia

  • Vedúci oddelenia
  • Milan Kubo
  • 02/49 20 32 15
  • kubo@prespor.sk

Napíšte nám

Nové Zámky

Adresa

Viničná 1, 
940 51 Nové Zámky

OTVÁRACIE HODINY:
Po – Pi:  7:30 – 16:30
So:   8:00 – 12:00

Počas štátnych sviatkov a dní
pracovného pokoja ZATVORENÉ.

Kontakt

  • 035/642 31 81
  • 0905 638 154
  • frunyova@prespor.sk

Predajňa Nové Zámky

  • Vedúca predajne
  • Ing. Tereza Frunyová
  • 035/642 3181
  • 0905 728 962
  • frunyova@prespor.sk
  • Odborný predajca​
  • Alžbeta Haládiková
  • 035/642 31 81
  • 0905 728 962
  • nz@prespor.sk
  • Odborný predajca​
  • Silvia Kubíčková
  • 035/642 31 81
  • 0905 728 962
  • nz@prespor.sk

Napíšte nám