O NÁS

PRESPOR – tradičný predajca stavebnín.

Sme dôkazom, že aj na trhu plnom lacných riešení a produktov neuspokojivej kvality majú svoje miesto nadštandardné služby, špičkovo vyškolený personálkvalitné produkty.

Našou snahou je porozumieť potrebám našich zákazníkov komplexne. Vďaka tomu im dokážame poradiť, čo všetko budú pri realizácii svojho projektu potrebovať. Až následne im pomáhame s výberom konkrétnych produktov a materiálov. Týmto spôsobom nielenže šetríme ich čas, ale taktiež zaručujeme, že vždy dostanú všetko to, čo potrebujú.

Vďaka svojmu postaveniu na trhu a členstvu v asociácii ASAS dokážeme zabezpečiť pre našich partnerov rovnaké ceny a rýchlu dostupnosť materiálov a produktov po celom Slovensku. Sme tak spoľahlivým partnerom, ktorý dokáže napĺňať potreby domácich majstrov, profesionálovfiriem rôznych veľkostí všade tam, kde je to potrebné.

PRESPOR

Fotogaléria

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.