Člen aliancie ASAS

Prespor stavebniny sú členom ASAS  a.s, spoločnosti združujúcej 17 výrobcov a dodávateľov stavebnín s celkovo 24 predajnými miestami po celom Slovensku.

Vďaka tomuto členstvu sme schopní dodávať tovar našim zákazníkom a partnerom v každom regióne Slovenska a súčasne im dokážeme ponúkať rovnaké ceny ako tie, ktoré nájdu aj v našej predajni. Zákazníci či partneri tak majú k dispozícii produkty, ktoré už dobre poznajú a zároveň majú aj istotu, že platia férové, výhodné ceny a to kdekoľvek, kde sa rozhodnú stavať.

V rámci celej siete ASAS je možné využívať aj výhody vernostného programu. Pri nákupe tovaru od vybraných dodávateľov, v hodnote aspoň 100 eur, sú každému účastníkovi programu pripísané na účet špeciálne body. Tieto body môže následne zameniť za celú plejádu rôznych darčekovodmien.

ZBIERAJ BODY A POTEŠ SEBA A SVOJICH BLÍZKYCH

Vernostný program bude spustený už čoskoro.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.