ROZMÝŠĽATE NAD SVOJOU DIELŇOU? TÝCHTO 5 VECÍ VÁM V NEJ NESMIE CHÝBAŤ

Je jasné, že naša stránka a obchod sú určené najmä pre kutilov. No nielen pre skúsených, ale aj tých menej skúsených či dokonca len začínajúcich. Kto u nás v kamennej predajni už niekedy nakúpil, dobre vie, že naši skúsení predavači-kutili mu poradia s otázkami akéhokoľvek typu. Tento článok venujeme všetkým, ktorých baví manuálna práca a chcú sa jej venovať vo svojej dielni.

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Ako na to? Nie je to úplne lacná záležitosť, no vždy sa dá vybrať z niekoľkých variánt. Poďme však pekne postupne. Najskôr by ste si mali zadovážiť tie najdôležitejšie veci, ktoré budete pri kutilovaní zaručene potrebovať.

PRACOVNÝ STÔL

Začneme tým azda najdôležitejším – pracovným priestorom. Pracovný stôl do dielne sa od bežných stolov líši najmä svojou funkčnosťou. Je odolný a navrhnutý tak, aby ste naň jednoducho upevnili náradie a materiál, s ktorým potrebujete pracovať. Jeho cena sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých stoviek eur, no ak doň nechcete veľa investovať, u nás na e-shope nájdete aj jeho menšiu a navyše prenosnú verziu od značky Stanley za menej ako 150 eur. 

Zdroj: pexels.com

ZVERÁK

Neodmysliteľnou súčasťou dielne je zverák. Vďaka nemu môžete materiál či predmet správne uchopiť a spracovať ho. Čo sa týka jeho ceny, záleží od výrobcu a tiež priemere kovadliny. My máme však overený zverák od značky Extol a našom e-shope ho nájdete hneď s niekoľkými priemermi. 

BRÚSKA

Aká by to bola dielňa bez brúsky? Ak vás už nebaví neustále si ju požičiavať od suseda, doprajte si ju. Náš tip je bezuhlíková uhlová brúska od značky DeWalt s priemerom kotúča 125 milimetrov. Pomôže a vydrží. 

VŔTAČKA

Skúsení majstri vedia, že kvalitná vŕtačka je na nezaplatenie. Práca s ňou ide rýchlejšie, pohodlnejšie a výsledok je krajší. Na základe referencií a vlastných skúseností odporúčame príklepovú vŕtačku od značky DeWalt, ktorej cena predstavuje zlatú strednú cestu, no výkon je viac ako uspokojivý. 

Zdroj: pexels.com

BONUS PRE AMBICIÓZNYCH

Naším posledným odporúčaním pre vybavenie vašej dielne je zváračka. Občasní majstri sa zaobídu aj bez nej, ale ak vo svojej dielni plánujete tráviť viac času na viacerých projektoch, budete ju potrebovať. Jej cena sa pohybuje rôzne, ale nie je to nič, čo by vás finančne zruinovalo. 

Ďalšie články

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Nezabudnite sa chrániť!

Chrániť sa pred stresom, pred horúcim slnečným žiarením, preventívne pred chrípkou alebo na cestnej premávke – to je samozrejmosť. Dbáte však dostatočne aj na bezpečnosť pri práci?

Idem maľovať steny. Čo všetko potrebujem vedieť?

Maľovka stien patrí medzi práce, pri ktorých je príprava kľúčovou. Bez nej sa môže ľahko stať, že si nechtiac zašpiníte nábytok či podlahu farbou, a tak svoj majetok znehodnotíte. Skúsený maliar však vie, že k takejto práci treba pristupovať zodpovedne. Prečítajte si rady od našich odborníkov.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.