Jedinečný dizajn a maximálna funkčnosť. Toto by v kuchyni snov nemalo chýbať

Výber tej správnej kuchyne, ktorá pookrie duši a splní všetky praktické očakávania, je nielen náročný proces, ale vskutku beh na dlhú trať. Ako si vybrať najlepšie a nezošedivieť pri tom? Na čo by ste nemali zabudnúť a aké kuchynské vychytávky sú aktuálne trendy?

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Kuchyňa vytvára domov. Nielen ten pomyselný, pretože práve v tejto časti našich príbytkov sedíme za jedným stolom so svojimi najbližšími. Preto sú aj malé veľké detaily naozaj dôležité. Už ste si vybrali vysnívaný dizajn kuchyne? Tešíte sa z novej krásnej voňavej realizácie, ktorú vám majstri odovzdali? V takom prípade gratulujeme. Teraz sú na rade praktické záležitosti, bez ktorej sa vaša kuchyňa nezaobíde.

Keramické drezy, vodovodné batérie či dávkovač umývacích prostriedkov. Príslušenstvo, ktoré je pre vašu kuchyňu nevyhnutné. Ak si neviete dať rady s výberom,máme pre vás niekoľko tipov, vďaka ktorým sa vám pri analyzovaní trhu a jeho možností nebude točiť hlava.

Ach, tie batérie!

Grohe Blue Pure Eurosmart je páková drezová batéria s filtračnou funkciou. Spomedzi všetkých našich batérii ide o favorita medzi zákazníkmi. Je vyrobená z mosadze a obsahuje tiež samostatnú páku pre filtrovanú vodu.

Faris Gamma je nástenná drezová batéria s kohútikovým ovládaním. Cenovo dostupná verzia pre každého.

Potrebujete drezovú batériu, ktorá ma ventil na pripojenie práčky alebo umývačky riadu? V takom prípade je pre vás Ideal Standard Active tou najvhodnejšou možnosťou. Aktuálne ju navyše kúpite za nižšiu cenu, ako kedykoľvek predtým.

Kuchynské drezy sú neodmysliteľnou súčasťou snáď všetkých kuchýň na svete. Villeroy & Boch SUBWAY je keramický drez, ktorého súčasťou je  okrúhla odpadová  sada s ručným ovládaním. Na eshope aktuálne v zľave takmer až o polovicu. Ak hľadáte nerezový drez s odtokom, hoďte očkom na Grohe K500. Tento drez sa radí medzi spoľahlivé kuchynské zariadenie.

Neodmysliteľnou súčasťou vašej vysnívanej kuchyne by mal byť aj drezový dávkovač.

Zápustný dávkovač umývacích prostriedkov Hansgrohe je vyrobený z kovu, zároveň je vizuálne natoľko atraktívny, že ho jednoducho budete chcieť mať doma. Ak sa však obzeráte po dávkovači mydla, siahnite po Grohe – ​ide o dávkovač mydla Cosmopolitan, ktorý na našom webe navyše kúpite za zvýhodnenú cenu.

Čistota v kuchyni by mala byť pre každého prioritou. Nezabúdajte preto na správny výber sanity, ktorá podporí kvalitu vášho života a prostredia, kde trávite najviac svojho času.

Ďalšie články

Ako si vybrať správny komín k vašej stavbe?

Po uvoľnení opatrení sa uvoľnilo aj množstvo priestoru pre tých, ktorí si túžia postaviť nový dom alebo zrekonštruovať ten pôvodný. Odborníčky na komíny, Ing. Anny Šulavíkovej, sme sa preto spýtali, ako si vybrať ten správny komín pre vašu stavbu.

Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂

ROZMÝŠĽATE NAD SVOJOU DIELŇOU? TÝCHTO 5 VECÍ VÁM V NEJ NESMIE CHÝBAŤ

Je jasné, že naša stránka a obchod sú určené najmä pre kutilov. No nielen pre skúsených, ale aj tých menej skúsených či dokonca len začínajúcich. Kto u nás v kamennej predajni už niekedy nakúpil, dobre vie, že naši skúsení predavači-kutili mu poradia s otázkami akéhokoľvek typu. Tento článok venujeme všetkým, ktorých baví manuálna práca a chcú sa jej venovať vo svojej dielni.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.