Nezabudnite sa chrániť!

Chrániť sa pred stresom, pred horúcim slnečným žiarením, preventívne pred chrípkou alebo na cestnej premávke - to je samozrejmosť. Dbáte však dostatočne aj na bezpečnosť pri práci?

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Ak máte sedavé zamestnanie a pracujete v kancelárii, pravdepodobne by ste si mali dávať pozor na to, či vám jeden z kolegov nehodí do hlavy pero, lebo je to náramne zábavné a nepredpokladá sa, že následne skončíte hospitalizovaní. Čo ale neznamená, že si nemáte dávať pozor. Ostražitosť však odporúčame pri práci kedykoľvek. Najmä, ak ide o fyzické aktivity, ktoré sú nebezpečné alebo prinášajú nejaké riziko.

Prilby, rukavice, dezinfekcia či ochranné oblečenie?

Sortiment spoločnosti Prespor ponúka bohatý výber aj pre tých najnáročnejších.

Viete si predstaviť, že by ste zvárali, brúsili alebo vŕtali bez ochranných okuliarov?

Sú nevyhnutnou pomôckou aj na záhrade pri strihaní ostrých, suchých konárov alebo kosení krovinorezom či strunovou kosačkou. Ochranné okuliare zabránia poškodeniam zraku a nejde len o akýsi mýtus.

Chráňte svoju hlavu!

Výber správnej pracovnej prilby je dôležitý

Pri výbere dbajte na to, aby sa vám prilba pri pohybe hlavy nehýbala. Ak sa pohybuje, je to neklamný znak toho, že vám jednoducho nesedí a potrebujete inú veľkosť.

Pozor na sluch

Dávajte si pozor na váš sluch, používajte ochranné slúchadlá! Tie chránia vaše uši napríklad pri práci s pílou alebo brúskou, zídu sa vám však v akomkoľvek hlučnom prostredí.

Pracovné oblečenie a obuv

Pracovné rukavice nesmú chýbať vo výbave každého kutila a dbajte aj na správny výberpracovných topánok.

Nech už pracujete kdekoľvek, byť dostatočne obozretný a najmä pripravený na sťažené prostredie je to najjednoduchšie, čo môžete pre svoje zdravie urobiť.

Ďalšie články

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂

MUROVANÝ DOM ALEBO DREVODOM?

Bývanie v byte s rozlohou pár metrov štvorcových nie je pre každého. Hoci má aj byt svoje neodškriepiteľné pozitíva, jeho jednotvárnosť sa obyvateľom zvykne často zunovať.

Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.