Vírivá vaňa, ktorú napojíte na telefón? Aj takú u nás nájdete!

Kto nás pozná, ten vie, že pre svojich zákazníkov chceme len to najlepšie. Aj preto sa môžete spoľahnúť, že s nami pri výbere sortimentu nudu nezažijete. Už príliš napíname, však? Tak poďme na vec!

Zdieľať článok

Pre milovníkov luxusu a moderných technológií máme dnes skutočnú čerešničku na torte. Predstavujeme kráľovnú všetkých vaní – akrylátovú vírivú vaňu Mawi Spa. Čím je výnimočná? 

Napojenie cez telefón

Napadlo by vám, že bude mať niekedy vaňa a bluetooth niečo spoločné? Ani nám je, no 21. storočie nás neprestáva prekvapovať. Vaňu ľahko pripojíte k vášmu telefónu a pustíte si cez ňu svoju obľúbenú hudbu či zapnete podsvietenie. 

Tichý spoločník

Prekáža vám hluk? Komu by neprekážal? Táto vaňa ideálnou voľbou nielen do exteriéru, ale aj interiéru. Vďaka jej extrémne tichému recirkulačnému systému nebude nikoho ničím obťažovať.

Bez baktérií

Automatický ozónový systém zvyšuje účinnosť filtrácie, neutralizuje rast baktérií a zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa tak báť, že by vaše kúpanie nebolo bezpečné.

Ďalšie články

ROZMÝŠĽATE NAD SVOJOU DIELŇOU? TÝCHTO 5 VECÍ VÁM V NEJ NESMIE CHÝBAŤ

Je jasné, že naša stránka a obchod sú určené najmä pre kutilov. No nielen pre skúsených, ale aj tých menej skúsených či dokonca len začínajúcich. Kto u nás v kamennej predajni už niekedy nakúpil, dobre vie, že naši skúsení predavači-kutili mu poradia s otázkami akéhokoľvek typu. Tento článok venujeme všetkým, ktorých baví manuálna práca a chcú sa jej venovať vo svojej dielni.

KUCHYŇA ROKA 2022

Plánujete rekonštrukciu kuchyne a radi by ste sa inšpirovali najnovšími trendami? Žiaden problém, nižšie nájdete kuchynské trendy roku 2022.

Záhrada roku 2022

Záhrada – priestor, ktorý skrášľuje okolie vášho domu či bytu a zároveň priestor, ktorý vám dodá vitamín D a čerstvý vzduch. Jej výzor by sme preto nemali podceniť. Počas pandémie mnohí tiež začali pracovať z domu, preto v nej radi trávia aj svoj pracovný čas. Poďme sa pozrieť, ako jej multifunkčnosť vyformovala s najnovšími trendmi jej výzor v roku 2022.

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.