Vírivá vaňa, ktorú napojíte na telefón? Aj takú u nás nájdete!

Kto nás pozná, ten vie, že pre svojich zákazníkov chceme len to najlepšie. Aj preto sa môžete spoľahnúť, že s nami pri výbere sortimentu nudu nezažijete. Už príliš napíname, však? Tak poďme na vec!

Zdieľať článok

Pre milovníkov luxusu a moderných technológií máme dnes skutočnú čerešničku na torte. Predstavujeme kráľovnú všetkých vaní – akrylátovú vírivú vaňu Mawi Spa. Čím je výnimočná? 

Napojenie cez telefón

Napadlo by vám, že bude mať niekedy vaňa a bluetooth niečo spoločné? Ani nám je, no 21. storočie nás neprestáva prekvapovať. Vaňu ľahko pripojíte k vášmu telefónu a pustíte si cez ňu svoju obľúbenú hudbu či zapnete podsvietenie. 

Tichý spoločník

Prekáža vám hluk? Komu by neprekážal? Táto vaňa ideálnou voľbou nielen do exteriéru, ale aj interiéru. Vďaka jej extrémne tichému recirkulačnému systému nebude nikoho ničím obťažovať.

Bez baktérií

Automatický ozónový systém zvyšuje účinnosť filtrácie, neutralizuje rast baktérií a zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa tak báť, že by vaše kúpanie nebolo bezpečné.

Ďalšie články

VŔTAČKY: NAUČME SA V NICH ORIENTOVAŤ

Hlavnou výhodou ručnej vŕtačky je jednoduchá manipulácia a spoľahlivosť. Je totiž vyrobená z veľmi odolných kovov, vďaka ktorým nebude mať problém ani s prevŕtaním poriadne

KÚPEĽŇA ROKU 2022: TAPETA A KONTRAST

Pekná kúpeľňa dokáže osviežiť každú domácnosť. Často sa stáva ukazovateľom vkusu, štýlu a neposlednom rade aj luxusu. Pripravili sme si pre vás niekoľko kúpeľňových trendov, ktoré budú dominovať v roku 2022.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.