Záhrada roku 2022

Záhrada - priestor, ktorý skrášľuje okolie vášho domu či bytu a zároveň priestor, ktorý vám dodá vitamín D a čerstvý vzduch. Jej výzor by sme preto nemali podceniť. Počas pandémie mnohí tiež začali pracovať z domu, preto v nej radi trávia aj svoj pracovný čas. Poďme sa pozrieť, ako jej multifunkčnosť vyformovala s najnovšími trendmi jej výzor v roku 2022.

Zdieľať článok

Najviac cool je byť eko

Udržateľnosť a ekológia teraz vládnu svetu. A to je dobré. V súčasnosti sa tento trend presunul aj do sveta záhrad, kde záhrada nabrala povahu lúky s kvitnúcimi rastlinami, ktoré vynikajú svojou pestrofarebnosťou. 

Zdroj: pexels.com

Kamene

Ak chceme upozorniť na rastlinku, textúrované, rôznofarebné vápence sú ideálnou voľbou. Rastlina v nich krásne vynikne. Hoci sú nápadné aj samotné kamene, nebojte sa, svoju úlohu šperku si plnia perfektne. 

Sadzba v každom ročnom období

Kto povedal, že krásnu záhradu môžete mať iba na jar a v lete? Veľký omyl. Trend výsadzby roku 2022 hovorí, že ak sa vám pri jednej rastline už končí sezóna, zasaďte na jej miesto takú, ktorej sa sezóna ešte len začína. 

Zdroj: pexels.com

Prírodné materiály

Rok 2022 sa tiež bude niesť v znamení farebného skla, keramiky a žuly v záhradách. Dizajnéri kladú dôraz na prírodné materiály, ktoré sú estetické a praktické zároveň.

Ďalšie články

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Údržba vašej domácnosti: Ktoré nástroje by vám nemali chýbať?

Každý majiteľ nehnuteľnosti sa skôr či neskôr začne venovať kontrolám, výmenám, a opravám rôznych vecí v domácnosti. Na štandardnú údržbu a opravu nepotrebujeme až tak veľa, stačí vedieť ktoré nástroje si v akejkoľvek domácnosti vždy nájdu využitie.

MUROVANÝ DOM ALEBO DREVODOM?

Bývanie v byte s rozlohou pár metrov štvorcových nie je pre každého. Hoci má aj byt svoje neodškriepiteľné pozitíva, jeho jednotvárnosť sa obyvateľom zvykne často zunovať.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.