Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Už niekoľko mesiacov sme členom aliancie ASAS, spoločnosti, ktorá od roku 2009 združuje predajcov stavebnín po celom Slovensku. Toto členstvo však neprináša výhody len nám. Vďaka aliancii vytvárame sieť s celkovo až 23 predajnými miestami a sme tak schopní pomáhať našim partnerom a zákazníkom kdekoľvek, kde je to potrebné.

Čo presne to však znamená pre vás?

Ako aliancia s veľkým spoločným nákupným potenciálom vám dokážeme vybrané kategórie sortimentu dodávať s výrazne nižšou cenou, ako keby sme ich pre vás dodávali samostatne. Aby sme túto výhodu ešte podčiarkli, po preukázaní príslušnosti k Prespor stavebninám môžete tento sortiment nakupovať za rovnakú cenu v každej predajni patriacej pod sieť ASAS.

To znamená, že rovnako kvalitný materiál nakúpite za rovnako skvelé ceny v každom kúte Slovenska.

Táto skutočnosť zároveň prináša so sebou ešte jednu výhodu. Vďaka spoločnému nákupu až od 70 rôznych dodávateľov máte istotu, že veľké množstvo rôznych druhov materiálu nájdete v každých stavebninách a nemusíte si tak lámať hlavu s výberom inej značky. Vaše obľúbené a odskúšané materiály tak máte po ruke kdekoľvek a kedykoľvek ich potrebujete.

V rámci aliancie ASAS však partnerov a zákazníkov spoločne nielen obsluhujeme, ale taktiež aj odmeňujeme!

Robíme tak skrze spoločný program pre všetkých verných zákazníkov, respektíve partnerov. Množstvo rôznych skvelých bonusovdarčekov vďaka nemu môžete získať s každým nákupom nad 100 EUR, ktorý uskutočníte v rámci našej siete stavebnín.

Staňte sa aj vy našim partnerom a pripojte sa do širokej aliancie ASAS.

Práve vďaka stabilným partnerom dokážeme pokračovať vo zveľaďovaní aliancie a ďalej ju rozširovať. Vďaka tejto spoločnej sile sme schopní vytvárať pre vás ešte lepšie podmienky a poskytovať nízke ceny pri stále špičkovej kvalite dodávateľských služieb kdekoľvek na Slovensku.

Ďalšie články

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.