Betónové a tehlové obklady

Výrobcovia - externé odkazy

Aké výhody majú obklady z betónu?

Betónové obklady sú vďaka moderným výrobným technológiám už takmer na nerozoznanie od pravého kameňa. Sú veľmi pevné, odolné voči mrazu i vode, nemenia svoju farbu a ich údržba, vrátane umývania, je rýchla a jednoduchá.

Obklady plnia primárne dekoratívnu funkciu, a to najmä v interiéroch. V rámci exteriéru môžu poslúžiť napríklad pri stavbe múrov, komínov či fasád rodinných domov a veľkých komerčných budov. Takmer neobmedzená životnosť a dobré tepelnoizolačné vlastnosti robia z tohto materiálu výbornú a spoľahlivú investíciu.

 Navyše, vybrané druhy obkladov sú vylepšené o keramický granulát Liapor, čím je zabezpečená ešte vyššia pevnosť, a to pri výrazne nižšej hmotnosti.

Betónové obklady tak predstavujú dostupnú a ekologickú alternatívu ku klasickému kameňu, s ktorým zdieľajú aj od prírody (ne)dokonalý vzhľad.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂