Betónové a tehlové obklady

Výrobcovia - externé odkazy

Aké výhody majú obklady z betónu?

Betónové obklady sú vďaka moderným výrobným technológiám už takmer na nerozoznanie od pravého kameňa. Sú veľmi pevné, odolné voči mrazu i vode, nemenia svoju farbu a ich údržba, vrátane umývania, je rýchla a jednoduchá.

Obklady plnia primárne dekoratívnu funkciu, a to najmä v interiéroch. V rámci exteriéru môžu poslúžiť napríklad pri stavbe múrov, komínov či fasád rodinných domov a veľkých komerčných budov. Takmer neobmedzená životnosť a dobré tepelnoizolačné vlastnosti robia z tohto materiálu výbornú a spoľahlivú investíciu.

 Navyše, vybrané druhy obkladov sú vylepšené o keramický granulát Liapor, čím je zabezpečená ešte vyššia pevnosť, a to pri výrazne nižšej hmotnosti.

Betónové obklady tak predstavujú dostupnú a ekologickú alternatívu ku klasickému kameňu, s ktorým zdieľajú aj od prírody (ne)dokonalý vzhľad.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.