Komínové systémy pre každú stavbu, pre každú domácnosť

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Spoločnosť Prespor ponúka unikátne riešenia komínových systémov už takmer tri dekády. Záruka kvalitného portfólia a reálne mnohoročné skúseností s týmito typmi inštalácie – to sú atribúty, z ktorých ťažia tisícky našich zákazníkov a klientov.

Komíny ako samostatná ponuka

Zameranie Presporu bolo odjakživa univerzálne. V našej ponuke mohli naši návštevníci nájsť doslova čokoľvek pre svoju nehnuteľnosť, stavbu, záhradu – od remeselníckeho náradia až po kúpeľňové doplnky. Komíny a komínové systémy sa stali prirodzenou súčasťou našej ponuky až do tej miery, že sa z nich stala samostatná ponuková kategória. Výrazný prínos v tomto smere však nepredstavujú len položky v portfóliu produktov, ale tiež (a najmä) odborné poradenstvo a prvotriedny servis, ktorý v rámci komínových systémov našim zákazníkom poskytujeme.

Pre každý objekt

V ponuke Prespor sú k dispozícii tri druhy komínových systémov. Safety Fire, Nov Unversal a Nov Universal Multi sú trojzložkové systémy charakteristické keramickou vnútornou vložkou, šamotovou tepelnou izoláciou a systémom zadného vetrania v plášťovej tvarovke. Tieto systémy je možné pripojiť na prakticky akýkoľvek druh spotrebičov (s teplotou výstupných spalín do 600 °C), pričom umožňujú aj neskoršiu výmenu spotrebiča. Spaliny tuhých, ale aj plynných a kvapalných palív sú odvádzané prirodzeným odvodom – voľným ťahom. Všetky tri systémy sú určené predovšetkým pre suché, samostatné komíny a ich inštalácia je vhodná pre rodinné domy, ale tiež pre kotolne v bytových či prevádzkových a priemyselných objektoch. Systémy Prespor je možné inštalovať nielen do nových objektov, ale dokážeme ich sprevádzkovať aj počas rekonštrukcii a prestavieb.

Realizácie komínov NOV UNIVERSAL
Realizácie komínov NOV UNIVERSAL

Výhody bez obmedzenia

Hoci popisy a špecifikácie komínových systémov môžu pôsobiť zložito, ich montáž i prevádzka sú zvyčajne nepríliš náročné operácie. Jednoduchá inštalácia a nenáročná obsluha, ktorá nevyžaduje nijaké hlbšie zásahy – práve to sú najvýznamnejšie benefity komínových systémov Prespor. Vďaka premysleným technickým detailom sú komíny Prespor schopné perfektného ťahu, sú vysoko odolné voči náhlym zmenám teploty a dokonale tesnia, čím vyhovujú aj tým najnáročnejším protipožiarnym požiadavkám. Nespornou výhodou je aj ľahký prístup ku komínovému prieduchu a jeho jednoduché čistenie. Výpočet benefitov tým však zďaleka nekončí.

V prípade, že máte záujem o nový komín, neváhajte nás navštíviť v našej predajni v Bratislave alebo na pobočke v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom vhodného riešenia.

Ďalšie články

Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

BIELA KÚPEĽŇA – KRÁĽOVNÁ NÁLADY

Biela kúpeľňa nikdy nestratí na čare. Otvorí priestor, pôsobí svetlo, čisto a navodí harmóniu. Šikovný dizajnér vám pomôže s výberom materiálov a sanity, aby kúpeľňa nevyzerala monotónne. Zopár tipov vám ukážeme aj my v tomto článku.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.