Plošné dlažby

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Na terasy či iné nepojazdné plochy je možné zvoliť aj plošné dlažby, imitujúce prírodné kamene. K dispozícii sú dva rôzne druhy: tryskané reliéfnevymývané.

Vymývané

Povrch dlažby je tvorený riečnym alebo drveným kamenivom, prípadne žulovou alebo vápencovou drťou. Textúra dosiahnutá pomocou vymývania zlepšuje protišmykové vlastnosti a dodáva dlažbe esteticky príťažlivý vzhľad.

Tryskané reliéfne

Dlažba má jemne zdrsnený reliéfny povrch, ktorý pôsobí moderne, luxusne a zároveň zaručuje bezpečnýpríjemný pocit pri chodení. Dlažba je dostupná vo veľkom spektre najmä teplých a prírodných farieb, ktoré spolu s reliéfnym povrchom pripomínajú prírodné materiály, ako napríklad travertín či drevo.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.