Betonárska výstuž a profilované železo

Výrobcovia - externé odkazy

Vedeli ste, že...?

Prespor ponúka široký sortiment hutného materiálu, v rámci ktorého nájdete napríklad: stavebnú hrebienkovú oceľ v hrúbkach 6-20mm a dĺžkach 6 alebo 12m; plný oceľový štvorhran so stranami 10-14mm; plnú oceľovú kruhovú tyč o priemeroch 10-16mm alebo plnú plochú tyč o veľkostiach od 20/5mm až po 150/10 mm a s dĺžkou 6m.

Okrem betonárskych výstuží nájdete v našej predajni aj rôzne typy rúr, oceľové profily Jakl, L, Uprofily a mnohé ďalšie produkty. Sortiment zahŕňa aj stavebné klince či šachtové kryty.

Všetky produkty vám narežeme a napílime na mieru, okamžite a priamo v predajni. Predaj jednotlivých rúr, tyčí a produktov tohto typu je možný len na celé metre

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.