Strešné fólie

Výrobcovia - externé odkazy

Fólie – parozábrany, paropriepustné fólie

Paropriepustná fólia zabraňuje prenikaniu nečistôt, prachu a zvyškovej vody do tepelnej izolácie a slúži tak ako ochrana podkrovnej konštrukcie v šikmých strechách. Zároveň umožňuje voľné prúdenie vzduchu a tým zabezpečuje veľmi dôležité vetranie a prepúšťanie vodnej pary v strešnom systéme.

Parozábrana (parotesná fólia) slúži na ochranu tepelnej izolácie a uchovávanie jej dlhodobej funkčnosti na vysokej úrovni. Zabraňuje kondenzácii vody a zadržuje teplo v interiéri, čím znemožňuje znehodnocovanie tepelnej izolácie.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.