Strešné okná a svetlíky

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Velux

Strešné okná Velux nielenže spĺňajú všetky základné nároky na funkčnosť, bezpečnosť a odolnosť, ale navyše k nim pridávajú aj množstvo pokročilých vychytávok. Súčasťou vašich okien tak môže byť  aj diaľkové ovládanie, ventilačná klapka s filtrom proti prachu a hmyzu, či pohodlný ovládací mechanizmus s horným madlom.

Všetky modely navyše spĺňajú tie najvyššie nároky na tepelnúzvukovú izoláciu, sú dostupné v celodrevenom alebo bezúdržbovom bielom prevedení a vo veľkom množstve rôznych veľkostí.

Fakro

Sortiment strešných okien Fakro charakterizuje mimoriadna šírka so špeciálnymi kategóriami produktov, ako sú napríklad oblúkové strešné okná, panoramatické, lomené či okná so zvýšenou ochranou proti vlámaniu. Zároveň sú strešné okná tejto značky špičkou v oblasti tepelnej izolácie a počas celého roka udržiavajú v miestnostiach príjemnú teplotu, čím zároveň aj šetria náklady.

Fakro je však zárukou nielen dobrej tepelnej izolácie, ale taktiež aj bezpečnosti, jednoduchej manipulácie a dlhej životnosti, čo robí z nákupu ich produktov spoľahlivú a efektívnu investíciu.

Svetlíky

Svetlíky možno neprinášajú toľko svetla ako strešné okná, zato ich však prinášajú na veľmi ťažko dostupné miesta – do pivníc. Svetlíky v našej ponuke sú navyše aj bezpečné, pochôdzne, z recyklovateľných materiálov a jednoduché na montáž.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.