Dvere, kľučky a stavebné púzdra

Výrobcovia - externé odkazy

Vstúpte do ponuky kvalitných dverí

Interiérové dvere spolu s kľučkami vytvárajú prvý dojem pri vstupe do každej miestnosti. Aj pri výbere týchto produktov je preto dobré dbať na celkový štýl danej miestnosti, na použité materiályfarby.

V rámci našej ponuky nájdete dvere vo všetkých štandardných rozmeroch (60, 70, 80, 90, 100 cm) a vo veľkom množstve rôznych štýlov. Dvere môžu byť výhradne z dreva, v kombinácii so sklom, posuvné či protipožiarne a s rôznymi povrchovými úpravami. 

K dispozícii je aj široký sortiment kľučiek a kovaní, s ktorými môžete dotvoriť celkový vzhľad každých dverí presne podľa vášho vkusu.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.