Záhradné doplnky

Čo je dobré vedieť?

Starostlivosť o záhradu, trávnikové koberce či kvetinové záhony si vyžaduje mať vždy po ruke kvalitné príslušenstvo. V našej ponuke nájdete okrem základu v podobe záhradných hadíc aj hadicové spojky na ich pripájanie a spájanie, praktické rozstrekovače či bubny, umožňujúce jednoduché skladovanie hadíc s veľkými rozmermi. Okrem toho nájdete v našom sortimente aj záhradné sprchy, vďaka ktorým si budete môcť dopriať osviežujúcu sprchu priamo uprostred vašej záhrady.

ZÁHRADNÉ UMÝVADLÁ

Záhradné umývadlá sú nielen praktickým, ale aj dizajnovo výrazným doplnkom, ktorý dotvára celkový štýl záhrady. V našej ponuke nájdete liatinové umývadlá v rôznych farbách či rozmeroch a vybrať si môžete aj spomedzi samostatne stojacich alebo závesných umývadiel.

Starostlivosť o domácnosť

Sortiment produktov starostlivosti o domácnosť zahŕňa napríklad vrecia na odpad, čistiace prostriedky do kuchyne i kúpeľne, potravinárske fólie a množstvo ďalších praktických doplnkov.

Osvetlenie a dekorácie do záhrady

V rámci sortimentu osvetlenia a dekorácií nájdete napríklad moderné solárne lampy alebo tiež lampáše, ponúkajúce tradičnejší vzhľad. Treťou možnosťou sú farebné lampióny so solárnou batériou, slúžiace predovšetkým ako dekorácia. Ako dekorácia poslúžia aj doplnky z keramiky, dostupné napríklad vo forme sovy.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

Napíšte nám

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.