Zámkové dlažby

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Zámkové betónové dlažby predstavujú už rokmi overené, spoľahlivé a ekologické riešenie pre všetky typy záhrad, príjazdových ciest či chodníkov a peších zón.

Vďaka rôznym hrúbkam je možné zvoliť si stupeň odolnosti podľa očakávaného zaťažovania dlažby. Kým na chodníky či do záhrady vám postačí malá hrúbka, s ktorou ušetríte nákladyzjednodušíte si manipuláciu, na príjazdové cesty máte k dispozícii dlažbu v hrúbkach až  80 mm a viac.

Vďaka pomerne jednoduchej výrobe je zámková dlažba dostupná v desiatkach rôznych vyhotovení, tvarov a farieb. Vybrať si tak môže každý, bez ohľadu na to, či hľadá nenápadnú dlažbu, ktorá splynie s okolím a bude najmä pevnáodolná alebo chce, aby dlažba vynikla farbou či štýlom

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.