Vetranie a kúrenie

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Ventilátory

Ventilátory sú neoceniteľným doplnkom v kúpeľniach a na toaletách. K dispozícii sú rôzne druhy: axiálne ventilátory môžu byť stenové alebo okenné. Radiálne ventilátory využívajú vyfukovanie do potrubia a sú vyrábané v dvoch verziách, ako potrubné a nástenné. 

 Potrubné ventilátory môžu byť zabudované kdekoľvek v potrubí a môžu taktiež slúžiť aj ako centrálne vetranie pre viacero menších priestorov.

Ohrievače vody

Voda môže byť ohrievaná v prietokových alebo zásobníkových ohrievačoch. Prvý typ poskytuje vysokú účinnosť a je veľmi úsporný. Druhý typ, zásobníkové ohrievače, ponúkajú skvelý pomer cena/kvalita a jedná sa zároveň aj o ekologické riešenie.

Elektrické konvektory

Elektrické konvektory slúžia k rýchlemu zvýšeniu teploty v miestnosti, respektíve k vyhrievaniu tých priestorov, kde nie sú dostupné klasické radiátory.

Špeciálnou triedou sú elektrické konvektory Adax Neo. Tieto dizajnovo moderné spotrebiče vyžadujú len minimálne náklady na vykurovanie a súčasne ponúkajú pohodlie vďaka programovateľnosti, s ktorou si zákazník môže presne nastaviť čas zapnutia i požadovanú teplotu.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.