Strešné krytiny

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Šikmá strecha

Sortiment krytín na šikmé strechy zahŕňa betónovú a pálenú škridlu. Oba druhy sa tešia veľkej popularite, najmä vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a tradičnému vzhľadu. Škridlu je už navyše možné nájsť v širokej palete rôznych farieb vrátane tých metalických, ktoré pôsobia nadčasovo a unikátne, vďaka čomu aj tradičný vzhľad nepôsobí nudne a obyčajne.

Hoci je škridla veľmi spoľahlivou a rokmi overenou krytinou, ani ju neobchádza neustály vývoj. Medzi najnovšie inovácie patrí napríklad extrémne hladký povrch bez pórov, vďaka ktorému je škridla ešte odolnejšia, a to nielen voči mrazu, ale taktiež aj voči znečisteniu.

Rovná strecha

Rovné strechy môžu pri precíznom prevedení s kvalitnými materiálmi predstavovať nielen veľmi efektívne, ale aj trvácne a spoľahlivé riešenie. Ich využitie je možné u veľkého množstva stavieb, vrátane priemyselných alebo aj bytových zariadení. Okrem zastrešenia môžu však plniť ešte iné funkcie – môžu slúžiť ako pojazdná plocha, prípadne zelená strecha.

V Prespor Stavebninách nájdete medzi produktami na realizáciu plochej strechy najmä fólie z PVC. Tento materiál ponúka pri veľmi výhodnej cene výbornú pevnosťodolnosť, či už voči poveternostným podmienkam alebo taktiež voči mechanickému poškodeniu. Zároveň sa jedná o veľmi ľahký materiál, ktorého montáž je možné zrealizovať už v priebehu jedného dňa (v závislosti od stavby). Prípadné opravy sú veľmi jednoduché, pričom si nevyžadujú ani nijak veľké množstvo financií.

Ploché alebo rovné strechy vyžadujú len malú údržbu a chýbajúce podkrovie ešte zvyšuje úspory na energiách, ktoré s týmto typom strechy dosiahnete.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.