Spojovací materiál

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Skrutky, vruty, kotvy, hmoždinky

Bez spojovacieho materiálu sa nezaobíde žiadna stavba ani rekonštrukcia. V Prespor Stavebninách preto nájdete širokú ponuku skrutiek do dreva, metrických skrutiek, matíc, podložiek, závitových tyčí i rôzne druhy hmoždiniek.

Laná, reťaze

Laná či reťaze predstavujú šikovných pomocníkov pri množstve rôznych prác. Našou odporúčanou voľbou sú určite polypropylenové laná a šnúry. Vynikajú nielen pevnosťou, ale aj odolnosťou voči chemikáliam a sú dostupné v širokej palete rôznych hrúbok a farieb.

K dispozícii sú aj laná využívané v horolezectve či laná z prírodných materiálov alebo z polyesteru.

Pri kúpe odporúčame poradiť sa vždy s  odborníkom, ktorý vám presne podľa vašich potrieb pomôže vybrať správny produkt.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.