Sadrokartónové systémy

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Sadrokartónové dosky

Sadrokartón je nenahraditeľným pomocníkom pri stavbe priečok či obklade stien. Jeho využitie nie je takmer vôbec limitované – používa sa na novostavbách, prestavbách, pri rekonštrukciách a rôznych opravách, a to tak v bytových, ako aj v priemyselných budovách.

Všeobecnými výhodami sadrokartónových dosiek sú najmä rýchlajednoduchá montáž, suchý proces tejto montáže či tiež zlepšené akustické protipožiarne vlastnosti stavby.

Sadrokartónové profily

Na výstavbu sadrokartónových systémov sú potrebné aj tzv. plechové profily, ktoré slúžia na vytvorenie nosných, montážnych alebo vyrovnávacích konštrukcií. Na tieto konštrukcie sú následne inštalované sadrokartónové dosky. Vďaka tomu získava celý systém svoje vlastnosti, vrátane akustickej izolácie či odolnosti voči vlhkostiohňu.

Kotviaci materiál

V rámci sortimentu kotviaceho materiálu nájdete u nás široké spektrum závesov, penových tesnení, výstužných pások, skrutiek či hmoždiniek do sadrokartónu.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.