Hydroizolácie, asfaltová zmes

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?​

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy predstavujú spoľahlivé a univerzálne riešenia pre hydroizoláciu plochých striech (aj ako parozábrana) alebo spodných stavieb. Vďaka svojim vlastnostiam sú vhodné aj na špeciálne povrchy, akými sú napríklad zelené či pojazdné strechy.

Oxidované asfaltové pásy sa jednoducho spracovávajú, a to lepením alebo natavovaním na vhodný podklad. Pri aplikácii viacerých vrstiev izolácie fungujú asfaltové pásy ako ochrana proti podpovrchovej vode.

Tekuté lepenky

Tekuté lepenky sú ako hydroizolácia používané napríklad na základy stavieb, bazény, terasy či pod dlažby a obklady.

Vďaka vysokej priľnavosti je možné ich aplikovať aj na zvislé plochy a po uschnutí vytvárajú pružnú vrstvu odolnú voči mrazu, poveternostným vplyvom i tlakovej vode.

Asfaltová zmes

Vhodná na celoročnú údržbu a opravy asfaltu pozemných komunikácií, chodníkov, ako aj pre opravu inžinierskych sietí. Asfaltová zmes umožňuje vykonávať drobné opravy povrchu aj za nepriaznivých poveternostných podmienok, až do -10°C.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.