Vodomerné šachty, skruže a odvodňovacie žľaby

Výrobcovia - externé odkazy

Vedeli ste, že...?

VODOMERNÉ ŠACHTY A SKRUŽE

Skruže sú určené pre stavbu vodotesných šácht v rámci inžinierskych sietí, studní a podzemných nádrží na vodu. Vďaka použitému materiálu sú pevné, odolné voči mrazu i menej šetrnému zaobchádzaniu. 

Vodomerné šachty slúžia ako komory pre vodomery alebo vodovodné rozdvojky. Vďaka širokému profilu je umožnený ľahký prístup k danému vodomeru či iným zariadeniam. Na hrdlo šachty je umiestňovaný šachtový poklop, ktorý aj spolu so šachtovými rebríkmi nájdete taktiež v našej ponuke.

Odvodňovacie žľaby

Betónové odvodňovacie žľaby slúžia najmä na miestach s väčším výskytom zrážok, kde je potrebné usmerňovať tok vody. Môžete ich nájsť ako súčasť jazdných pruhov, na parkoviskách alebo na chodníkoch či iných zónach pre chodcov.

Vďaka použitým materiálom (vrátane vláknobetónu) sú odvodňovacie žľaby robustné a zároveň veľmi ľahké, umožňujú jednoduchú manipuláciu a hladké vnútorné plochy poskytujú rýchle odtekanie vody. Použité materiály sú navyše aj ekologicky nezávadné.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.