Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

,,Neviem, čím to je, ale často sa ma na to ľudia pýtajú, aj v rodine, aj zákazníci, ktorí ma tu už roky stretávajú. Myslím si, že to celé prichádza od nášho riaditeľa, drží nás pokope a vytvára nám podmienky, vďaka ktorým sa baby po materskej vracajú a muži vôbec neodchádzajú,” povedala Ing. Anna Šulavíková, odborníčka na komíny a stropné systémy, ktorú v Prespore môžete stretnúť už viac ako 20 rokov. 

Keď sa prejdete predajňou Presporu, narazíte na úchvatné kúpeľňové štúdio a ešte krajšiu interiérovú architektku. Lívia Kolaříková pomáha už roky klientom nájsť ich ideálnu kúpeľňu a pre mnohých dizajnuje kúpeľne na mieru: 

,,Po materskej som sa vrátila späť a bola som veľmi rada, že na mňa moja práca počkala. Mám to tu rada, mojim cieľom nikdy nebolo tvoriť veľké stavby, chcela som byť bližšie k dizajnu menších priestorov a kúpeľne sú pre mňa absolútna pasia. Rada hovorím s ľuďmi, ktorí milujú dizajn a baví ich vytvárať si svoj domov podľa vlastného vkusu,” zdôverila sa interírová architektka Lívia, ktorej klienti dávajú rôzne výzvy – od zlatých rámov na zrkadlách, až po spievajúce vane. 

Pri prechádzke areálom najdlhšie fungujúcich bratislavských stavebnín narazíte aj na najfarebnejšie a najvyťaženejšie oddelenie – oddelenie náradia. Štyria predavači, nekonečné zásoby žlto-čiernych vŕtačiek, skrutkovačov či fúkačov lístia a parádna nálada – to je pocit, ktorý si z “domčeka na náradie” odnesiete: 

,,A ešte si okrem toho odnesiete aj parádne náradie! Som tu bezmála 25 rokov a väčšinu mojich zákazníkov poznám ešte z čias, keď mali vlasy a nemali vrásky. Predávať náradie je kumšt, sám som kutil a neskromne si myslím, že by som dokázal opraviť čokoľvek. A chcem, aby tento pocit mali aj moji zákazníci. Tvoríme majstrov a tých najlepšie spoznáte podľa náradia,” hovorí Milan Kubo, jeden z kmeňových zamestnancov a najveselších ľudí z Presporu. 

Ak sa budete najbližšie rozhodovať, ako a z čoho si vyskladať váš domov, zastavte sa v Prespore. Okrem fantastickej atmosféry tu nájdete odborníkov, ktorí svoju prácu milujú, berú ju vážne a sú vždy pripravení pomôcť vám vytvoriť dielo, ktoré vám zaručene vydrží celý život. 

Ďalšie články

Idem maľovať steny. Čo všetko potrebujem vedieť?

Maľovka stien patrí medzi práce, pri ktorých je príprava kľúčovou. Bez nej sa môže ľahko stať, že si nechtiac zašpiníte nábytok či podlahu farbou, a tak svoj majetok znehodnotíte. Skúsený maliar však vie, že k takejto práci treba pristupovať zodpovedne. Prečítajte si rady od našich odborníkov.

BIELA KÚPEĽŇA – KRÁĽOVNÁ NÁLADY

Biela kúpeľňa nikdy nestratí na čare. Otvorí priestor, pôsobí svetlo, čisto a navodí harmóniu. Šikovný dizajnér vám pomôže s výberom materiálov a sanity, aby kúpeľňa nevyzerala monotónne. Zopár tipov vám ukážeme aj my v tomto článku.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.