System Leveling

Eshop Nivelačný systém- kategórie

Eshop - vybrané produkty

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Nivelizačný systém pre pokladanie dlažby a obkladov tvoria tri zložky: kliny, spony a kliešte. Na výrobu klinov a spôn sú používané vysokokvalitné plasty, čím je docielený ideálny pomer medzi odolnosťou a pružnosťou. Kliešte kombinujú plast s oceľou, čím je dosiahnutý nielen pohodlný úchop a používanie, ale aj dlhá životnosť.

Nivelizačné systémy predstavujú jednoduché a zároveň veľmi účinné riešenie. Získate vďaka nemu čistý elegantný vzhľad s perfektne zarovnanými dlaždicami a obkladmi.

Prehrať video

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Výrobcovia - externé odkazy

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.