Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

LANÁ A REŤAZE

     V ponuke predajni PRESPOR s.r.o. ponúkame aj vysoko kvalitné polypropylenové laná a šnúry, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou pevnosťou a oddolnosťou voči chemikáliám. Výhodnou vlastnosťou polypropylenových lán je ich nízka hmotnosť, čo im umožňuje sa držať nad hladionu vody.

V ponuke laná stáčane od hr. 4mm - 16 mm
- pletené laná a šnúry bez vnútorného jadra. Hr. 6mm - 16 mm.
- autolano /hr.14 a 16 mm
- pletené laná a šnúry s jadrom

VZORY LÁN A ŠNÚR:

     Taktiež máme v ponuke štandardné a najpoužívanejšie polypropylenové laná a šnúry z vysokopevnostného vlákna. Vďaka svojim dobrým vlastnostiacm ako je pevnosť sú vhodné na využitie v záhradách, v pracovných dielňach, stavbách alebo napríklad aj člnoch. Pre náročnejších zákazníkov, ktorí hladajú vysokopevnostné laná a šnúry , ktoré sa využívaju najmä v horolezectve alebo v jachtingu.

Zo širokého sortimentu lán, šnúr a reťazy, ktoré nájdete na predajni v obchodnom centre v Bratislave dávame do pozornosti aj polyesterové lana a šnúry pletené.Veľmi vhodné do exteriéru, kde im nevadí vlhkost alebo priami kontakt s vodou. A samozrejme aj klasické laná a šnúry z prírodných materiálov, ktoré sa dajú použiť ci už v interiéri alebo v exteréri - sú dokonca vhodné aj na športové účely. V rozmeroch od 5 mm - 36mm.

 


V prípade otázok ohľadne lán a spojovacieho mat. nás neváhajte kontaktovať :

Bratislava: Oddelenie Farby-laky: tel.:02 / 4920 3219,

p.Granec               02 / 4920 3210   granec@prespor