Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

BETÓNOVÉ OBKLADY

Spoločnosť PRESPOR spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra na Turbínovej ul.č.1 v Bratislave a vo svojej pobočke v Nových Zámkoch na Viničnej ul.č.1 ponúka kompletný systém a sortiment betónových obkladov od slovenského výrobcu, firmy Chelsea Stone s. r.o.

Výrobky spoločnosti Chelsea Stone sú presnou imitáciou prírodného kameňa , ktorý sa oddávna používa v stavebníctve ako stavebný materiál alebo ako dekorácia. Sú určené na použitie v exteriéri aj interiéri. Umelý kameň je predovšetkým vhodný na obklady fasád a soklov stavebných objektov, od rodinných domov až po veľké budovy obytného, spoločenského alebo priemyselného charakteru. Rovnako sú veľmi vhodné na architektonické stvárnenie múrov, plotov, stĺpikov, komínov, záhradnú architektúru a ponúkajú veľa alternatív netradičného riešenia interiérov.

Výrobky sú ideálnym riešením tam, kde pre stavbu klasického múru nie je miesto, kde to hmotnosť skutočného kameňa alebo tehly neumožňuje, kde je potrebné vytvoriť niečo skutočne originálne a všade tam, kde by prírodný kameň zbytočne zvyšoval náklady.

Ukážky z realizácií betónových obkladov CHELSEA STONE:

{gallery}CHELSEAstone{/gallery}


Technické údaje:             Návod na montáž:             Certifikáty na stiahnutie:


Pre bližšie informácie volajte odd.č.3

 Oddelenie Dvere a parkety: tel.:02 / 4920 3220,

BRATISLAVA:

 p.Nádašský    02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk
 p.Chovanec  0911 567 660  02/49 20 32 20  chovanec@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

p.Ing.Frunyová  0905 728 962  035/641 31 81  nz@prespor.sk