Ručné náradie

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Murárske náradie

V sortiment murárskeho náradia poskytujeme nielen dostatočnú šírku, ale taktiež aj kvalitu, ktorá sa prejaví v dobrej funkčnosti a taktiež aj v odolnosti daného nástroja.  V ponuke nájdete murárske lyžice, naberačky, hladítka, špachtle, sekáče a mnohé ďalšie produkty.

Maliarske náradie

Pre profesionálne i domáce maliarske potreby ponúkame v rámci nášho sortimentu široký výber štetcov, maliarskych valcov, ochranných odevov, špachtlí, krycích plachiet a mnoho ďalších pomôcok a náradia, ktoré by ste mohli pri maľovaní potrebovať.

Náradie pre obkladačov

V rámci náradia pre obkladačov nájdete v Prespor Stavebninách napríklad ručné rezačky na dlažbu a obklady. Vysokú kvalitu a široké možnosti rezania ocenia nielen profesionáli, ale taktiež aj domáci majstri.

Náradie pre elektrikárov

Náradie pre elektrikárov zahŕňa množstvo rôznych nástrojov, od skúšačiek napätia, špeciálnych klieští, až po elektrikárske nože a nožnice.

Rebríky

Rebríky v našej ponuke nájdete v prevedení so 4 až 8 priečkami, z dreva alebo hliníka. K dispozícii sú jednoramenné alebo dvojramenné a taktiež teleskopické rebríky.

Miešačky

V rámci nášho sortimentu ponúkame miešačky značky IRBAL. Produkty sú dostupné v  prevedeniach s objemom 140, 180 a 220 litrov.

Ostatné náradie

V sortimente náradia nájdete aj ďalšie produkty, ako napríklad stolové rezačky na dlaždice. Rezačky sa jednoducho prenášajú i montujú, vďaka praktickej pumpe sú neustále chladené a poskytujú precízne rezanie.

Naša ponuka zahŕňa aj náradie na prácu so sadrokartónom, náradie pre inštalatérov a ešte mnoho ďalšieho.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

Napíšte nám

Blog

RENOVÁCIA KUCHYNE: 4 ZÁSADY, NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ

Rozhodli ste sa pre tvrdú prácu? Slovné spojenie „prerábka kuchyne” sa často snúbi s náročnou prácou, odopretím si komfortu na pár dní, hlukom a v neposlednom rade značnou finančnou investíciou. Preto je dôležité si premyslieť každý detail, ktorý budete musieť počas vytvárania nového kuchynského priestoru riešiť. Spísali sme pre vás 4 veci, na ktorých by ste si mali dať záležať.

Prespor: Bratislavské stavebniny s výnimočnou firemnou kultúrou

Predstavte si, že v práci, v ktorej práve sedíte, by ste mali prežiť ďalších 20 rokov. Ak sa vám pri tej predstave kriví tvár, asi nepracujete v Prespore! Výnimočné bratislavské stavebniny majú firemnú kultúru nastavenú tak fantasticky, že u nich zamestnanci pracujú celé desaťročia.

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.