Ručné náradie

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Murárske náradie

V sortiment murárskeho náradia poskytujeme nielen dostatočnú šírku, ale taktiež aj kvalitu, ktorá sa prejaví v dobrej funkčnosti a taktiež aj v odolnosti daného nástroja.  V ponuke nájdete murárske lyžice, naberačky, hladítka, špachtle, sekáče a mnohé ďalšie produkty.

Maliarske náradie

Pre profesionálne i domáce maliarske potreby ponúkame v rámci nášho sortimentu široký výber štetcov, maliarskych valcov, ochranných odevov, špachtlí, krycích plachiet a mnoho ďalších pomôcok a náradia, ktoré by ste mohli pri maľovaní potrebovať.

Náradie pre obkladačov

V rámci náradia pre obkladačov nájdete v Prespor Stavebninách napríklad ručné rezačky na dlažbu a obklady. Vysokú kvalitu a široké možnosti rezania ocenia nielen profesionáli, ale taktiež aj domáci majstri.

Náradie pre elektrikárov

Náradie pre elektrikárov zahŕňa množstvo rôznych nástrojov, od skúšačiek napätia, špeciálnych klieští, až po elektrikárske nože a nožnice.

Rebríky

Rebríky v našej ponuke nájdete v prevedení so 4 až 8 priečkami, z dreva alebo hliníka. K dispozícii sú jednoramenné alebo dvojramenné a taktiež teleskopické rebríky.

Miešačky

V rámci nášho sortimentu ponúkame miešačky značky IRBAL. Produkty sú dostupné v  prevedeniach s objemom 140, 180 a 220 litrov.

Ostatné náradie

V sortimente náradia nájdete aj ďalšie produkty, ako napríklad stolové rezačky na dlaždice. Rezačky sa jednoducho prenášajú i montujú, vďaka praktickej pumpe sú neustále chladené a poskytujú precízne rezanie.

Naša ponuka zahŕňa aj náradie na prácu so sadrokartónom, náradie pre inštalatérov a ešte mnoho ďalšieho.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

KÚPEĽŇA ROKU 2022: TAPETA A KONTRAST

Pekná kúpeľňa dokáže osviežiť každú domácnosť. Často sa stáva ukazovateľom vkusu, štýlu a neposlednom rade aj luxusu. Pripravili sme si pre vás niekoľko kúpeľňových trendov, ktoré budú dominovať v roku 2022.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

MUROVANÝ DOM ALEBO DREVODOM?

Bývanie v byte s rozlohou pár metrov štvorcových nie je pre každého. Hoci má aj byt svoje neodškriepiteľné pozitíva, jeho jednotvárnosť sa obyvateľom zvykne často zunovať.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.