Ručné náradie

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Murárske náradie

V sortiment murárskeho náradia poskytujeme nielen dostatočnú šírku, ale taktiež aj kvalitu, ktorá sa prejaví v dobrej funkčnosti a taktiež aj v odolnosti daného nástroja.  V ponuke nájdete murárske lyžice, naberačky, hladítka, špachtle, sekáče a mnohé ďalšie produkty.

Maliarske náradie

Pre profesionálne i domáce maliarske potreby ponúkame v rámci nášho sortimentu široký výber štetcov, maliarskych valcov, ochranných odevov, špachtlí, krycích plachiet a mnoho ďalších pomôcok a náradia, ktoré by ste mohli pri maľovaní potrebovať.

Náradie pre obkladačov

V rámci náradia pre obkladačov nájdete v Prespor Stavebninách napríklad ručné rezačky na dlažbu a obklady. Vysokú kvalitu a široké možnosti rezania ocenia nielen profesionáli, ale taktiež aj domáci majstri.

Náradie pre elektrikárov

Náradie pre elektrikárov zahŕňa množstvo rôznych nástrojov, od skúšačiek napätia, špeciálnych klieští, až po elektrikárske nože a nožnice.

Rebríky

Rebríky v našej ponuke nájdete v prevedení so 4 až 8 priečkami, z dreva alebo hliníka. K dispozícii sú jednoramenné alebo dvojramenné a taktiež teleskopické rebríky.

Miešačky

V rámci nášho sortimentu ponúkame miešačky značky IRBAL. Produkty sú dostupné v  prevedeniach s objemom 140, 180 a 220 litrov.

Ostatné náradie

V sortimente náradia nájdete aj ďalšie produkty, ako napríklad stolové rezačky na dlaždice. Rezačky sa jednoducho prenášajú i montujú, vďaka praktickej pumpe sú neustále chladené a poskytujú precízne rezanie.

Naša ponuka zahŕňa aj náradie na prácu so sadrokartónom, náradie pre inštalatérov a ešte mnoho ďalšieho.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

Napíšte nám

Blog

Nezabudnite sa chrániť!

Chrániť sa pred stresom, pred horúcim slnečným žiarením, preventívne pred chrípkou alebo na cestnej premávke – to je samozrejmosť. Dbáte však dostatočne aj na bezpečnosť pri práci?

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.