Sanita

Eshop sanita - kategórie

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Vybavenie do každého kúta kúpeľne

Sanita, čiže samotné vybavenie, ovplyvňuje do veľkej miery to, ako bude vaša kúpeľňa v konečnom dôsledku vyzerať.

 V rámci nášho sortimentu vám ponúkame široké spektrum výrobkov od overených kvalitných a prémiových výrobcov. V ponuke nájdete všetko: od voľne stojacich vaní, populárnych čiernych batérií či atypických sprchových kútov až ku klasickejším rohovým vaniam, záchodom s bidetmi či rôznym druhom umývadiel. Samozrejmosťou je aj kúpeľňový nábytok, osvetlenie i množstvo potrebných doplnkov, vrátane odtokových žľabov, tesnení či sifónov.

S výberom jednotlivých produktov vám môžu pomôcť nielen naši skúsení odborníci, ale k dispozícii máte aj kúpeľňového architekta. Môžete sa tak spoľahnúť, že si vyberiete nielen kvalitu, ale že produkt bude aj z vizuálneho hľadiska vhodný pre vašu kúpeľňu.

Navyše, všetky vystavené výrobky vám dokážeme dodať už do dvoch týždňov!

Leveling System

Nivelizačný systém pre pokladanie dlažby a obkladov tvoria tri zložky: kliny, spony a kliešte. Na výrobu klinov a spôn sú použité vysokokvalitné plasty, čím je docielený ideálny pomer medzi odolnosťou a pružnosťou. Kliešte kombinujú plast s oceľou, čím je docielené nielen pohodlné používanie, ale aj dlhá životnosť.

Nivelizačné systémy predstavujú jednoduché a zároveň veľmi účinné riešenie. Získate vďaka nemu čistý elegantný vzhľad a to vďaka perfektnému zarovnanie jednotlivých dlaždíc a obkladov.

Eshop

Batérie

Umývadlá

WC

Bidety

Sprchy, kúty, vaničky

Vane

Odtokové systémy

Sprchové žľaby a rošty

Kúpeľňový nábytok

Doplnky

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Výrobcovia - externé odkazy

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.