Sanita

Eshop sanita - kategórie

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Vybavenie do každého kúta kúpeľne

Sanita, čiže samotné vybavenie, ovplyvňuje do veľkej miery to, ako bude vaša kúpeľňa v konečnom dôsledku vyzerať.

 V rámci nášho sortimentu vám ponúkame široké spektrum výrobkov od overených kvalitných a prémiových výrobcov. V ponuke nájdete všetko: od voľne stojacich vaní, populárnych čiernych batérií či atypických sprchových kútov až ku klasickejším rohovým vaniam, záchodom s bidetmi či rôznym druhom umývadiel. Samozrejmosťou je aj kúpeľňový nábytok, osvetlenie i množstvo potrebných doplnkov, vrátane odtokových žľabov, tesnení či sifónov.

S výberom jednotlivých produktov vám môžu pomôcť nielen naši skúsení odborníci, ale k dispozícii máte aj kúpeľňového architekta. Môžete sa tak spoľahnúť, že si vyberiete nielen kvalitu, ale že produkt bude aj z vizuálneho hľadiska vhodný pre vašu kúpeľňu.

Navyše, všetky vystavené výrobky vám dokážeme dodať už do dvoch týždňov!

Leveling System

Nivelizačný systém pre pokladanie dlažby a obkladov tvoria tri zložky: kliny, spony a kliešte. Na výrobu klinov a spôn sú použité vysokokvalitné plasty, čím je docielený ideálny pomer medzi odolnosťou a pružnosťou. Kliešte kombinujú plast s oceľou, čím je docielené nielen pohodlné používanie, ale aj dlhá životnosť.

Nivelizačné systémy predstavujú jednoduché a zároveň veľmi účinné riešenie. Získate vďaka nemu čistý elegantný vzhľad a to vďaka perfektnému zarovnanie jednotlivých dlaždíc a obkladov.

Eshop

Batérie

Umývadlá

WC

Bidety

Sprchy, kúty, vaničky

Vane

Odtokové systémy

Sprchové žľaby a rošty

Kúpeľňový nábytok

Doplnky

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Výrobcovia - externé odkazy

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

7 dôležitých vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako začnete prerábať kúpeľňu

Tvoriť dizajn pre svoje bývanie je jedna z najzábavnejších vecí na svete. Ak ste interiérový dizajnér. Ak ste obyčajný človek, môže to byť pre vás pomerne frustrujúca skúsenosť. Vytvorili sme pre vás však pár dôležitých okruhov, ktorých by ste sa mali držať, ak sa rozhodnete prerábať vašu kúpeľňu – aby bol váš zážitok zo zmeny jednej z najdôležitejších miestností vo vašom byte, čo najradostnejší 🙂