Obklady, dlažba

Výrobcovia - externé odkazy

Kachličky do kúpeľne i kuchyne

Obklady a dlažby sú zrejme najdôležitejším vizuálnym prvkom každej kúpeľne či kuchyne. Je preto dôležité, poskytnúť zákazníkom dostatočne široký sortiment produktov rôznych typov.

V Prespor Stavebninách nájdete obklady a dlažby v stovkách rôznych vyhotovení a štýlov. K dispozícii sú napríklad obklady v rustikálnom, vintage či retro štýle alebo tiež dlažby imitujúce drevo, mramor a mnohé iné materiály.

Samozrejmosťou je naše odborné poradenstvo, kedy vám u každej dlažby či obkladu poradíme, aké príslušenstvo zvoliť, prípadne ako postupovať pri vlastnoručnej realizácii.

Navyše, v rámci kúpeľňového štúdia je možné využiť aj služby nášho architekta, ktorý vám pomôže s výberom nielen obkladu či dlažby, ale taktiež aj produktov spomedzi sanity a celý nápad zvizualizuje v profesionálnom softvéri.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.