Laminátové a vinylové podlahy

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Laminátové podlahy

Prirodzenosť, kvalitadobrá cena. Tri faktory, ktoré charakterizujú laminátové podlahy. Vďaka použitému materiálu sú splnené nielen nároky na moderný dizajn, ale podlahy sú taktiež aj jednoduché na realizáciu. Zvládnu pritom aj vyššiu záťaž v podobe škôl, predajní či kancelárskych priestorov.

Laminátové podlahy odstraňujú niektoré nedostatky klasických drevených podláh vrátane väčšej odolnosti voči vode, prinášajú porovnateľný pocit luxusu a zároveň sú dostupné za výrazne nižšiu cenu.

Vinylové podlahy

Vinyl je veľmi odolný, pružný a dostupný materiál. Podlahy z neho vynikajú nielen týmito vlastnosťami, ale taktiež sa aj veľmi rýchlo a jednoducho montujú a sú príjemné na chodenie. Navyše, na rozdiel od drevených podláh sú dokonca aj vodeodolné a vďaka svojej pružnosti aj veľmi tiché. Ich využitie je možné aj pri realizácii podlahového vykurovania.

Vďaka všetkým týmto vlastnostiam, medzi ktoré patrí aj veľmi priaznivá cena, je možné vinylové podlahy využiť v širokom spektre priestorov, od kancelárií až po kúpeľne.

Príslušenstvo

Okrem laminátových či vinylových podláh môžete v našej ponuke nájsť aj veľké množstvo doplnkov k týmto podlahám. Patria sem soklové lišty, prechodové lišty, podložky pod podlahu a mnohé ďalšie. Vďaka týmto doplnkom vyšperkujete vzhľad vašej podlahy, zabezpečíte jej vyššiu odolnosť a zároveň zvýšite pohodlie, ktoré samotná podlaha prináša.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.