Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

laminátové podlahy

Spoločnosť PRESPOR spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra  na Turbínovej ul.č.1 v Bratislave a v Nových Zámkoch ponúka najširší výber laminátovej podlahy, od najznámejších európskych výrobcov podlahovín KAINDL, CLASSEN.

KAINDL

Laminátové podlahy prestížneho rakúskeho výrobcu podláh KAINDL v kolekciách Kaindl Natural Touch, Kaindl Soft Touch a Kaindl Classic Touch. Svojou štruktúrou, farebnosťou a kvalitným spracovaním sú ideálne do obytných priestorov s nízkou, strednou a aj vysokou mierou zaťaženia. Taktiež sú vhodné do priestorov s vyššou záťažou ako sú napríklad kancelárske priestory, spoločné chodby, školy, predajné priestory a podobne.

Ako nosná vrstva je laminátovej podlahe KAINDL použitá HDF doska, ktorá má triedu zaťaženia 32 impregnovanú voči vlhkosti. Všetky  povrchové dekory sú vyrábané výlučne v triede zaťaženia 31 a 32. Triedy zaťaženia 31 a 32 sú všetkými výrobcami uznané ako najvyššie záťažové triedy, v najviac namáhanom prostredí.

CLASSEN

Laminátová podlaha od výrobcu CLASSEN, poskytuje širokú ponuku podlahových riešení prvotriednej kvality s vysokými nárokmi na design. Samozrejmosťou je jednoduchý systém pokládky bez lepenia. Rozsiahly program podláh a príslušenstva stavia výrobcu CLASSEN do pozície prvotriedneho a komplexného dodávateľa.

Sú ideálne do všetkých obytných priestorov a zároveň vďaka indexu záťažovej triedy ich povrchovej úpravy (31, 32 a 33) vhodné aj do kancelárií, spojovacích chodieb, škôl a podobných trvalo namáhaných priestorov.


Fotogaléria výrobkov CLASSEN:


V prípade otázok ohľadne LAMINÁTOVÝCH podláh Nás neváhajte kontaktovať :

Bratislava: Oddelenie Dvere a parkety: tel.:02 / 4920 3220,

BRATISALVA:

 p.Nádašsky      02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk
 p.Chovanec  0911 567 660  02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 Ing.Frunyová  0905 728 962  035/641 31 81  nz@prespor.sk