Pletivá a tieniace siete

Výrobcovia - externé odkazy

Čo je dobré vedieť?

Pletivá

Pletivá sú bezpochyby najobľúbenejším a najčastejším riešením oplotenia záhrad rodinných domov i veľkých firemných pozemkov. Toto cenovo dostupné, funkčné a rýchle riešenie vydrží celé desaťročia a podľa zvoleného typu môže predstavovať aj veľmi odolnú prekážku, napríklad aj pre veľkých psov či iné zvieratá.

Naši zákazníci majú k dispozícii tri základné druhy: štvorhranné pletivá, zvárané pletivá v rolkách a plotové panely. Odlišujú sa nielen vzhľadom, ale aj cenou, odolnosťou, náročnosťou montáže či schopnosťou prispôsobiť sa terénu.

Tieniace siete

Tieniace siete slúžia na zníženie priehľadnosti všetkých typov oplotení a taktiež poskytujú tieň, napríklad v skleníkoch.

Skôr mechanickú ochranu poskytujú siete napríklad v stavebníctve, kde slúžia ako zábrana na lešení v prípade pádu materiálu. Taktiež ochraňujú stromy pred vtáctvom a využívajú sa aj v športe, ako ochranné bariéry proti vetru.

K jednoduchému upevneniu tieniacich sietí slúžia buď zabudované krúžky, alebo viazacia páska. Ako materiál je používané PVC alebo HDPE, vďaka čomu je produkt dostupný vo veľkom množstve rôznych variantov s niekoľkými stupňami tienenia či taktiež v rôznych farbách a rozmeroch.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.