Vetranie a kúrenie

Výrobcovia - externé odkazy

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ?

Ventilátory

Ventilátory sú neoceniteľným doplnkom v kúpeľniach a na toaletách. K dispozícii sú rôzne druhy: axiálne ventilátory môžu byť stenové alebo okenné. Radiálne ventilátory využívajú vyfukovanie do potrubia a sú vyrábané v dvoch verziách, ako potrubné a nástenné. 

 Potrubné ventilátory môžu byť zabudované kdekoľvek v potrubí a môžu taktiež slúžiť aj ako centrálne vetranie pre viacero menších priestorov.

Ohrievače vody

Voda môže byť ohrievaná v prietokových alebo zásobníkových ohrievačoch. Prvý typ poskytuje vysokú účinnosť a je veľmi úsporný. Druhý typ, zásobníkové ohrievače, ponúkajú skvelý pomer cena/kvalita a jedná sa zároveň aj o ekologické riešenie.

Elektrické konvektory

Elektrické konvektory slúžia k rýchlemu zvýšeniu teploty v miestnosti, respektíve k vyhrievaniu tých priestorov, kde nie sú dostupné klasické radiátory.

Špeciálnou triedou sú elektrické konvektory Adax Neo. Tieto dizajnovo moderné spotrebiče vyžadujú len minimálne náklady na vykurovanie a súčasne ponúkajú pohodlie vďaka programovateľnosti, s ktorou si zákazník môže presne nastaviť čas zapnutia i požadovanú teplotu.

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

NOVÉ ZÁMKY

Napíšte nám

Blog

Top 4 tipy na výbavu do kúpeľne

Ako si štýlovo zariadiť kúpeľňu? Inšpirujte sa vybranými tipmi z nášho kúpeľňového štúdia, aby tak aj vaša kúpeľňa pôsobila ucelene a zároveň poskytovala maximálny komfort.

Prespor je členom ASAS

Ešte kvalitnejšie služby a nové benefity. Z nášho členstva v aliancii ASAS ťažia najviac naši zákazníci. Zistite, aké výhody môže sieť predajcov po celom Slovensku priniesť aj vám.

Rebranding a nový web s eshopom

Vynovili sme náš web, aby pre vás aj online návšteva nášho obchodu bola príjemným zážitkom. Nový e-shop, blogová sekcia s odbornými článkami či detailné informácie o produktoch.