KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO

Prehrať video

Benefity

1

Architekt pre vašu kúpeľňu

Ak ešte nemáte ucelenú predstavu o vzhľade kúpeľne, vytvorenie originálneho a čistého dizajnu presne podľa vašich potrieb môžete nechať na nášho architekta.

2

25 ukážkových kojí

Ak potrebujete inšpiráciu, v našom kúpeľňovom štúdiu sa do jej hľadania môžete ponoriť až v 25 predpripravených kójach, alebo si jednu z nich rovno celú vybrať.

3

Odborná pomoc

Od prvého centimetra štvorcového, až po poslednú štvorcovú (či inú) kachličku, náš odborník vám presne poradí, aký materiál budete pre celú vašu kúpeľňu potrebovať.

Architekt

Vizualizácia kúpeľne

Využitie služieb kúpeľňového architekta so sebou prináša hneď niekoľko výhod. Vďaka vizualizácii vašich predstáv vám dokážeme najlepšie poradiť, aký typ obkladu, dlažby či sanity je pre danú kúpeľňu najvhodnejší.

Vizualizácie je možné samozrejme upravovať a už v priebehu 5 dní môžete mať vašu kúpeľňu vyladenú do posledného detailu. Navyše, celý návrh aj s odporúčanými množstvami materiálu môžete mať u nás úplne zadarmo.

Galéria

Potrebujete poradiť?

BRATISLAVA

KONZULTAČNÉ HODINY:
Po: 7:00 – 16:30
Ut: 7:00 – 16:30
St:  7:00 – 16:30
Št:  9:00 – 16:30
Pia:   9:00 – 15:00

Napíšte nám

PODMIENKY VIZULIZÁCIE ZDARMA​

  1. Za vytvorenie 3D vizualizácie sa účtuje poplatok vo výške 100 € s DPH. Kupujúci si môže dohodnúť termín a objednať spracovanie vizualizácie na základe podkladov, ktoré poskytne. Poplatok je potrebné uhradiť ako zálohu do pokladne spoločnosti alebo na účet spoločnosti na základe zálohovej faktúry.
  2. Vizualizácia obsahuje jednu alternatívu pre obklad, dlažbu a sanitu, ktoré si kupujúci predtým vybral. Okrem toho zahŕňa aj dve úpravy po konzultácii s klientom. Úpravy sa týkajú farebného prevedenia vybraných obkladov a dlažieb a dispozičného riešenia sanity.
  3. Ak sa kupujúci rozhodne pre spracovanie rozpočtu a následné objednanie tovaru podľa vizualizácie, získava zľavu vo výške 50 € s DPH na nákup obkladov a dlažieb. Hodnota zakúpených produktov musí byť viac ako 400 € s DPH. Podobné podmienky platia aj pre nákup sanity, batérií a zariadení. Pokiaľ kupujúci utratí viac ako 300 € s DPH, získava zľavu vo výške 50 € s DPH.
  4. Rozšírené služby, ako je spracovanie kladačských plánov a technických podkladov k zariadeniam, sú poskytované zákazníkom len po objednaní tovaru. Zákazník musí najprv uhradiť zálohu vo výške 50% z celkovej sumy objednávky. Poradenstvo týkajúce sa zvolenia sanity a batérií má iba informatívny charakter a nejedná sa o realizovaný projekt kúpeľne, ale len o vizualizáciu.
  5. Výpočet spotreby obkladov a dlažieb podľa spracovanej vizualizácie je len orientačný a vychádza z podkladov, ktoré zákazník poskytol. Pre presnejší výpočet je nutné, aby zákazník poskytol čo najpresnejší pôdorys miestnosti vrátane stavebných otvorov.
  6. Zákazník potvrdzuje odsúhlasenú finálnu vizualizáciu a objednávku zaplatením zálohy.
    Kúpeľňové štúdio nezodpovedá za akékoľvek odchýlky od finálnej vizualizácie, ktorú zákazník potvrdil.
    V prípade, že klient neuzavrie objednávku po vytvorení vizualizácie, obchodný prípad bude ukončený.

Opúšťate stránku Prespor.sk

Klikli ste na externý odkaz, ktorý Vás presmeruje na doménu mimo Prespor.sk. Ak ste sa chceli dostať do e-shopu, tak kliknite SEM.
Ak si prajete pokračovať na externý odkaz, tak kliknite na doleuvedený odkaz. PRESPOR spol. s r.o. nezodpovedá za obsah na tomto externom odkaze.

Budete presmerovaný na

Pokračujte kliknutím na odkaz vyššie, alebo môžete akciu ZRUŠIŤ

Prihláste sa
do svojho účtu

Pokiaľ ešte nemáte účet, vytvoríme Vám ho pri prvej objednávke.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpokladáme, že ste s ňou spokojní.