Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

STREŠNÉ OKNÁ

Spoločnosť PRESPOR spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra ponúka kompletný systém a sortiment strešných okien a príslušenstva od najväčšieho európskeho výrobcu firmy VELUX SLOVENSKO spol.s r.o.

Výpredaj strešných okien velux a doplnkov.*INFORMÁCIE NA PREDAJNI ALEBO NIŽŠIE UVEDENÝCH
BRATISLAVSKÝCH TEL.ČÍSLACH

VELUX je nadnárodná skupina pracujúca s denným svetlom a čerstvým vzduchom, vďaka ktorým sa zvyšuje kvalita života pre milióny domovov po celom svete. Dnes, viac ako šesťdesiat rokov po inštalácii prvého strešného okna VELUX v jednej dánskej škole, sa naše vízie ďalej rozvíjajú. Naše hodnoty však zostávajú rovnaké, presne také ako ich prvýkrát sformuloval náš zakladateľ Villum Kann Rasmussen. Kvalita je pre spoločnosť VELUX zásadnou prioritou. Na kontrolu kvality a testovania na trhu sú venované značné zdroje, ktoré zabezpečujú, aby výrobky VELUX spĺňali všetky akostné požiadavky. Skúšobné oddelenie spoločnosti VELUX nepretržite vykonáva na výrobkoch radu najrôznejších skúšok, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou snahy o vývoj a neustále zlepšovanie výrobkov.

STREŠNÉ OKNO GGL

stresne okno VeluxKyvné strešné okno GGL umožňuje optimálne presvetlenie podkrovného priestoru. Jeho výhodou je tiež ľahká a rýchla montáž. Strešné okno GGL sa otvára rukoväťou, ktorá je umiestnená v hornej časti okenného krídla. To umožňuje umiestniť pod okno nábytok bez toho, aby ste znemožnili jeho otváranie.

Prírodné celodrevené okno s finálnou úpravou lakovaním.
Ľahký prístup - horné ovládanie umožňuje jednoduchý prístup aj pri umiestnení nábytku pod oknom.
Pre bezpečné umytie vonkajšieho skla okna sa krídlo dá jednoducho pretočiť a zaistiť poistkou.

STREŠNÉ OKNO GGU

Kyvné strešné okno s ventilačnou klapkou ponúka okrem praktických vlastností okna GGL aj zvýšenú odolnosť voči vonkajším vplyvom a elegantný vzhľad. Je vyrobené z lepeného dreveného profilu s povrchovou vrstvou z polyuretánu, výhodne tak využíva prednosti obidvoch materiálov.

Bezúdržbová úprava - biela polyuretánová povrchová úprava chráni drevené jadro.
Ventilačná klapka - unikátna ventilačná klapka umožňuje vetranie, bez toho aby prepustila prach a hmyz. 
Otváranie madlom - v hornej časti okenného krídla umožňuje ľahkú manipuláciu s oknom a umiestnenie nábytku aj pod oknom.

CENNÍK VELUX 2019

 

 

 

 V prípade otázok ohľadne strešných okien Nás neváhajte kontaktovať :

BRATISLAVA:

 p.Chovanec  0911 567 660  02/49 20 32 20  chovanec@prespor.sk
 p.Nádašský    02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 p.Haladíková  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk