BAUMIT STAR

Spoločnosť PRESPOR, spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra ponúka kompletný systém a sortiment zatepľovacích systémov, od najväčšieho a najprestížnejšieho výrobcu omietok, lepidiel a stavebnej chémie, spoločnosti BAUMIT, spol. s r.o.

BAUMIT STAR

Kontaktný zatepľovací systém Baumit Star je moderný zatepľovací systém najvyššej kvality s izolantom EPS-F, EPS-F PLUS, XPS-P alebo minerálnym izolantom. Na lepenie, armovanie a vyrovnávanie izolačných dosiek je v skladbe systému použitá Baumit Lepiaca stierka resp. Baumit Lepiaca stierka Speed v zimnom období.

Tento zatepľovací systém je určený na zateplenie suchých novostavieb i rekonštruovaných budov. Medzi výhody kontaktného zatepľovacieho systému Baumit Star patrí najmä jednoduchá aplikácia systému, bezpečnosť, dlhá životnosť a vysoká kvalita. Zatepľovací systém s polystyrénovým izolantom má vyšší difúzny odpor systému, čo čiastočne obmedzuje oblasť použitia systému. Systém preto nie je vhodné aplikovať na zavlhnutých murivách, resp. na objektoch, v ktorých sa predpokladá vyššia vzdušná vlhkosť. Použitie systému je obmedzené aj požiarnou výškou. Výhodou je nižšia cena a ľahké spracovanie. Naopak zatepľovací systém s minerálnym izolantom nie je limitovaný požiarnou výškou objektu, je vysokoparopriepustný, nehorľavý a má dobré akustické vlastnosti. Miernou nevýhodou je vyššia cena a náročnejšia aplikácia systému. 

Skladba systému:

- Baumit Lepiaca stierka resp. Lepiaca stierka Speed (zimné riešenie)
- Baumit Fasádne izol.dosky (EPS-F, EPS-F PLUS, XPS-P, minerálne izol.dosky)
- Baumit Lepiaca stierka celoplošne vystužená Baumit Sklotextilnou mriežkou
- Baumit Univerzálny základ
- Baumit Nanopor omietka, Silikónová omietka, Baumit Silikátová omietka, Baumit ArtLine omietka*, Baumit Silikónová omietka + SpeedTop (zimné riešenie)


Aktuálny cenník na stiahnutie            Prospekt ZATEPLENIA na stiahnutie

                              


V prípade otázok ohľadne BAUMIT STAR Nás neváhajte kontaktovať :

BRATISLAVA:

 p.Kohút  0903 235 230  02/49 20 32 41  kohut@prespor.sk
 p.Nádašský  0911 567 696  02/49 20 32 31  stavebniny@prespor.sk
 sl.Hoppanová  0911 567 663  02/49 20 32 51  hoppanova@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 p.Ing.Frunyová  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk