Spoločnosť PRESPOR, spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra ponúka kompletný systém a sortiment zatepľovacích systémov, od najväčšieho a najprestížnejšieho výrobcu omietok, lepidiel a stavebnej chémie, spoločnosti BAUMIT, spol. s r.o.

Baumit open®    Baumit open®REFLECT

Kontaktný zatepľovací systém Baumit open® je unikátny vysoko paropriepustný zatepľovací systém s tepelným izolantom z polystyrénových fasádnych izolačných dosiek Baumit open®resp. Baumit open®REFLECT. Rozdiel medzi oboma izolantmi je v tepelnoizolačných vlastnostiach. Izolačné dosky Baumit open®REFLECT (šedý izolant) sa vyznačujú až o cca. 23% lepšími izolačnými vlastnosťami, čo umožňuje dosiahnutie vysokého izolačného účinku pri menšej hrúbke izolantu.

     Hlavnou prednosťou systému Baumit open® v porovnaní s bežnými polystyrénovými systémami je niekoľkonásobne vyššia paropriepustnosť, v porovnaní so systémami s izolantom z minerálnych izolačných dosiek je to v prvom rade podstatne jednoduchšia aplikácia a nižšia cena systému.

Systém v sebe optimálne spája výhody oboch doteraz používaných systémov, t.zn. cenovú dostupnosť  polystyrénového zatepľovacieho systému a vysokú paropriepustnosť minerálneho zatepľovacieho systému. Vďaka tomu je široká možnosť použitia zatepľovacieho systému Baumit open® a systém je vhodný tak pre použitie na novostavbách, rekonštrukciách ako aj na starších a mierne zavlhnutých murivách.

Skladba systému:

- BAU Lepiaca stierka open®
- BAU Fasádne izolačné dosky open® resp. open®REFLECT
- BAU Lepiaca stierka open® celoplošne vystužená Baumit Sklotex.mriežkou open®
- BAU Základný náter open®
- BAU Štrukturovaná omietka open® alt. Baumit Nanopor omietka


Aktuálny cenník na stiahnutie:              Prospekt ZATEPLENIA na stiahnutie:

                


V prípade otázok ohľadne BAUMIT OPEN Nás neváhajte kontaktovať :

BRATISLAVA:

 p.Kohút  0903 235 230  02/49 20 32 41  kohut@prespor.sk
 sl.Hoppanová  0911 567 663  02/49 20 32 51  hoppanova@prespor.sk
 p.Nádašský  0911 567 696  02/49 20 32 31  stavebniny@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 p.Ing.Frunyová  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk