Hydroizolácie a tekuté lepenky

 

JEDNOZLOŽKOVÁ  HYDROIZLOÁCIA "KÚPEĽŇA"

JEDNOZLOZKOVA IZOLACIAHotová jednozložková hydroizolácia pod keramické obklady a dlažbu v interiéroch so zvýšenou vlhkosťou: kúpeľne, práčovne, pivnice, kuchyne, umyvárne riadu, triedičky zeleniny apod. Po zaschnutí hmoty sa vytvorí vysoko elastický, tesný, vodeodolný náter. Dobrá priľnavosť k podkladu: betónové mazaniny, cementové, vápenato - cementové omietky, murivo s plnou škárou, steny z betónu, silikátových aj pálených tehál a pórobetónu.

 TEKUTÁ LEPENKA

TEKUTA LEPENKA Na hydroizolácie stenných, betónových, železobetónových konštrukcií, ľahčených betónov, na potery, mazaniny, omietky, stenné materiály z pálených tehál, dosky CETRIS a sadrokartónové konštrukcie. Trvale pružná dvojzložková hydroizolačná tesniaca hmota, na báze polymercementovej suspenzie, vhodná pod dlažby balkónov, terás a lodžií. Určená na hydroizolácie pod obklady a dlažbu v kúpeľňach, bazénoch alebo vodných nádržiach. Na zvýšenú účinnosť sa vkladajú do rohov, kútov a dilatačných škár tesniace pásy a priechody. Vhodná aj ako izolácia spodnej stavby proti pôsobeniu radónu z podložia s nízkym až stredným radónovým indexom. Jedno balenie obsahuje sypkú a tekutú zložku

TESNIACI PÁS

   TESNIACI PASPre trvalo pružné utesnenie stykových a rohových škár, priechodov v stenách a podlahách, odpadov v bazénoch, nádržiach a sprchových kútoch. Po aplikácii s tekutou lepenkou (S-T8) alebo tekutou elastickou hydroizoláciou vytvára pružné tesnenie rohových škár v stenách a podlahách. Súčasťou systému sú tiež: vnútorný, vonkajší roh a pružná priechodka. 

 


V prípade otázok ohľadne HYDROIZOLÁCIÍ, nás neváhajte kontaktovať :

BRATISALVA:

 p.Granec    02/49 20 32 19  granec@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

p.Ing.Frunyová  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk