STAVEBNÉ LEPIDLÁ

TERAZ -30% na výrobky BAUMIT

Spoločnosť PRESPOR, spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra ponúka kompletný systém a sortiment stavebných lepidiel, od najväčšieho a najprestížnejšieho výrobcu omietok, lepidiel a stavebnej chémie, spoločnosti BAUMIT, spol. s r.o.

Pri lepení keramických obkladov a dlažby predstavuje Baumit Baumacol  vysokohodnotný a spoľahlivý program pre obkladanie a dláždenie. Pre správne nalepenie dlažby alebo obkladu, musí zhotoviteľ dodržať niekoľko zásad a postupov pred samotným lepením ako sú: príprava podkladu (odprašnenie, odmastnenie, penetrácia...), vyrovnanie podlahy samonivelačnou hmotou (na báze cementu alebo sádry), poprípade nanesenie penetrácie a tekutej izolácie proti vlhkosti.

SPRÁVNA LEPIACA MALTA:

Baumacol basic - tenkovrstvová cementova malta. Určená pre lepenie obkladov a dlažibBAUMIT BAUMACOL BASIC - tenkovrstvová cementová lepiaca malta triedy C1, určená pre lepenie obkladov a dlažieb.

 

 

Baumacol FlexUni - tenkovrstvova flexibilna lepiaca malta triedy C2TE s vyšším tepelným a statickým zaťažením.BAUMIT BAUMACOL FLEXUni - tenkovrstvová flexibilná cementová malta triedy C2TE s vyšším tepelným a statickým zaťažením. Určená na kladenie keramického obkladu, dlažby, platní ako aj na lepenie jemnej kameninovej dlažby. Vhodná aj na vonkajšie použitie.

 

BAUMIT BAUMCOL FLEX Top - tenkovrstvová flexibilná cementová malta triedy C2TE S1 s vysokým tepelným a statickým zaťažením. Vhodná na lepenie všetkých bežných obkladov a dlažby, platní tmavých odtieňov, prírodného kameňa. Obzvlášť vhodná na lepenie dlažieb väčších rozmerov, pri vyššom zaťažení ako aj pri lepení obkladu na fasádu.

 

BAUKLEBER -univerzálne stavebné lepidlo triedy C1T podlľa STN EN 12004..Mazuvzdorné.
Balenie: 25 kg

 

 


  Flexibilné lepidlo C2TE zn.EMPORIO

 na lepenie všetkých typov keramických obkladových materiálov a dlažieb vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou napr. vysoko spekaných dlaždíc. Aplikácia vo vnútornom aj vonkajšom prostredí na bežné aj problematické povrchy. Vynikajúce na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám v dôsledku veľkého tepelného pnutia (napr. pri vykurovaných keramických podlahách alebo na oslnených terasách). Vhodné na staré obklady a dlažby, betónové prefabrikáty, liaty železobetón, sadrokartón, drevotrieskové, cementotrieskové dosky a pod.(plochy je potrebné vopred ošetriť spojovacím mostíkom). Jednoduché spracovanie, znížený sklz, predĺžená doba zavädnutia, vysoká stálosť a pevnosť, mrazuvzdornosť a flexibilita.

  Mrazuvzdorné lepidlo C1T zn.EMPRIO

 určené na lepenie stredne a vysoko nasiakavých keramických obkladov a dlažieb (skupina AIIa, AIIb, AIII, BIIa, BIIb a BIII) v kúpeľniach, kuchyniach, obytných miestnostiach a pod. Aplikácia vo vnútornom prostredí. Pri lepení dlažby je lepidlo určené iba pre priestory zaťažované pohybom osôb. Jednoduché spracovanie, znížený sklz.

 

 


BAUMIT cenník na stiahnutie:                     Technické listy BAUMIT na stiahnutie:

cennik 2019                        


V prípade otázok ohľadne sortimentu BAUMIT Nás neváhajte kontaktovať :

Oddelenie Stavebnín - tel.:02 / 4920 3251, 02 / 4920 3231

BRATISLAVA:

 p.Kohút  0903 235 230  02/49 20 32 41  kohut@prespor.sk
 p.Nádašský  0903 567 696  02/49 20 32 31  stavebniny@prespor.sk
 sl.Hoppanová  0911 567 663  02/49 20 32 51  hoppanova@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 p.Ing.Frunyová  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk