Tehlový systém POROTHERM...

... moderný stavebný materiál s tradíciou

Spoločnosť PRESPOR spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra ponúka kompletný systém a sortiment keramického materálu, od najväčšieho a najprestížnejšieho výrobcu tehliarských výrobkov, spoločnosti WIENERBERGER Ziegelindustrie AG, – tehlový systém POROTHERM.

Pálená tehla je TRADIČNÝ, MODERNÝ, PRÍRODNÝ a zdravý stavebný materiál s optimálnou kombináciou vlastností ako pevnosť, tepelná izolácia a akumulácia.

Brúsené tehly POROTHERM Profi:

Brúsené tehly POROTHERM Profi umožňujú dve progresívne alternatívy murovania, pri ktorých sa zaobídete bez miešačky. Obe technológie šetria materiál a čas, sú jednoduché, rýchle a presné. A v oboch prípadoch máte spojovací materiál (penu alebo maltu) v cene tehál.

Hlavné výhody murovania na montážnu penu DryFix sú ľahká manipulácia, žiadne starosti so skladovaním malty, úspora času až o 50% a možnosť použitia do -5°C

Hlavné výhody pri murovaní na tenkovrstvovú maltu POROTHERM PROFI sú úspora miesta na stavenisku, úspora klasickej malty až o 90% a úspora času až 30 %

Brúsené tehly POROTHERM T Profi:

Tehly pre obvodové steny POROTHERM T Profi predstavujú novú silu vďaka spojeniu dvoch prírodných materiálov – pálenej hliny a minerálnej vlny. Každý z týchto materiálov vkladá do obvodovej steny svoje výhody a prednosti.

POROTHERM T Profi je murivo, ktoré už pri hrúbke 36,5 cm vysoko prevyšuje normové požiadavky na tepelnú izoláciu a netreba ho dodatočne zatepľovať.Je vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy a výrazne šetrí náklady na vykurovanie. Tým že tepelná izolácia je obsiahnutá v rámci hrúbky steny,je zároveň chránená pred poveternostnými vplyvmi a mechanickým poškodením.

Ako inšpiraciu pre tých , ktorým učarili aj tehly, ktoré svojim zjavom pripominaju ešte tehly z dávnych dôb, ktorých kvalita je preverná časom, dávame do pozornosti  www.tehlovo.sk.


Aktuálny cenník na stiahnutie:                

                   


V prípade otázok ohľadne sortimentu POROTHERM Nás neváhajte kontaktovať :

Oddelenie Stavebnín - tel.:02 / 4920 3251, 02 / 4920 3231

BRATISLAVA:

 sl.Hoppanová  0911 567 663  02/49 20 32 51  hoppanova@prespor.sk
 p.Nadašský  0911 567 696  02/49 20 32 31  stavebniny@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY

 Ing.Frunyová  0905 728 962  035/642 3181  nz@prespor.sk