Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

SILIKÓNY

 V priestoroch obchodného centra PRESPOR spol. s r.o. nájdete aj silikónové tmely popredných výrobcov a dodávateľov stavebnej chémie Den Braven a Murexin.

SANITÁRNY SILIKÓN NANO TECH:

Je uený pre škárovanie obkladov, sanitárnej keramiky (umývadlá, bidety, pisoáre, WC misy), sprchovacích kútov, kuchynských liniek, smaltovaných vaní apod. Má vysokú priľnavosť na sklo, smalt, dlaždice a glazúrovanú keramiku. Obsahuje vysoko účinné protipliesňové fungicídy.

Sanitárny silikón nanotech disponuke veľmi vysokou prilnavosťou na nesavé povrchy a ich kombinácie, je trvalo pružný, odolný voči pliesňam, vode, čistiacim prostriedkom a UV žiareniu.

DOLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Pre škárovanie akrylátových vaničiek je nutné používať NEUTRÁLNY SANITÁRNY SILIKÓN.

 

NEUTRÁLNY SILIKÓN OXIM:

Je učený na tmelenie nerezových častí bazénov, kuchynských drezov, akrylátových vaní, keramických umývadiel, obkladov a škár v sanitárnom prostredí ako sú kúpeľne, kuchyne, WC, práčovne apod. Taktiež sa používa na tesnenie chladiarenských boxov a v zdravotníctve. Vysoká priľnavosť k stavebným materiálom ako je oceľ, murivo, glazované povrchy, plasty, polykarbonáty, akryláty apod. Nespôsobuje oxidáciu kovov.

Neutrálny silikón OXIM je nízkomodulový, fungistatický, je takmer bez zápachu, nepretierateľný, trvalo elastický, odolný voči pliesňam, vlhku, vode, poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Takisto má veľmi vysokú priľnavosť k rôznym stavebným materiálom

 

 

SILIKÓNOVÉ TESNENIE ŠKÁR  SIL 60:

Silikónový tmel na dlhodobé elastické uzavretie dilatačných a prípojných škár, vnútorných aj vonkajších. Odolný voči UV žiareniu, protiplesňový. Odoláva teplotám od -40 až do +180°C.

Silikónové tesnenie škár je UV stabilné, má zvýšenú odolnosť voči baktériám a pliesňam. Pri výbere tesnenia SIL 60 máte možnosť si vybrať zo vzorkovníka, ktorý obsahuje 25 odtieňov farieb.
 

Vzorkovník farieb SIL 60:


Technické listy MUREXIN na stiahnutie:      Certifikáty DEN BRAVEN na stiahnutie:

     


V prípade otázok ohľadne sortimentu  nás neváhajte kontaktovať :

BRATISLAVA:

 p.Granec  02/49 20 32 19  granec@prespor.sk  prespor@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 p.Haladíková  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk