Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

FARBY

Primalex STANDARD

PRIMALEX

 


Tradičný náter klasického typu pre nenáročné aplikácie.Neuzaviera prechod vodným parám

POUŽITIE

Omietky vo vnútorných priestoroch.

Primalex PLUS

PRIMALEX PLUS

 

Primalex PLUS je najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Vylepšená receptúra zachováva osvedčené vlastnosti výrobku a garantuje jeho vyššiu belosť (min. 86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad.

POUŽITIE

Výborný pre spálne, obývacie izby, chodby, kancelárie a iné stredne náročné komerčné a obytné priestory.

 

Primalex POLAR

PRIMALEX POLAR

 

Oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.

POUŽITIE

Omietky a sadrokartónové dosky vo vnútorných priestoroch.

 

Primalex FORTISSIMO

PRIMALEX FORTISIMO

Vysoko kvalitný umývateľný a oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.

POUŽITIE

Omietky, sadrokartónové dosky a priečky z dreva vo vnútorných priestoroch.

 

Primalex FORTISSIMO CLEAN

PRIMALEX FORTISIMO CLEAN

 

Unikátny maliarsky náter z radu Fortissimo dokáže hravo odolávať bežným škvrnám, ktoré sa môžu objaviť na stenách, napr. od kečupu, horčice, čokolády, sladených nápojov, citrusových džúsov, oleja alebo vodouriediteľných popisovačov. Veľmi výrazné zlepšenie uvidíte pri odstraňovaní aj takých problematických látok, akými sú káva, červené víno alebo džús z čiernych ríbezlí. Túto jedinečnú a na trhu unikátnu čistiteľnosť vám garantujeme vďaka špeciálnym, povrchovo aktívnym zložkám. Na odstránenie čerstvých škvŕn teraz stačí tak málo...navlhčená handrička a saponát. Primalex "Clean Technology" garantuje nielen najvyššiu možnú čistiteľnosť, ale aj veľmi dobrú paropriepustnosť a vysokú mechanickú odolnosť, takže sa nemusíte báť, že farbu namočením a očistením zotriete.

POUŽITIE

Primalex FORTISSIMO CLEAN je určený na maľovanie stien, minerálnych omietok aj sadrokartónových priečok nielen obytných interiérov, ktoré sú veľmi frekventované, a tým aj výrazne namáhané. Svojou vysokou mechanickou odolnosťou je vhodný taktiež na povrchy, na ktorých môže dochádzať k občasnému kontaktu s vodou alebo parou. Bežne je tak možné použiť navlhčenú handričku na zotretie nečistoty bez rizika poškodenia náteru.

 

Esmal Plus

 esmal plus

je biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie tých stien a stropov, pri ktorých sa vyžaduje vyššia belosť. Jej stredne vysoká kvalita otvára dvere k širokému využitiu – napríklad v bytoch, kanceláriách, domoch, na schodiskách a podobne. Okrem belosti vyniká krycou schopnosťou a jednoduchou aplikáciou.

 

Esmal Exclusive

ESMALEXXCLUSIVE

je biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie stien a stropov s vysokým nárokom na belosť. Jej špičková kvalita umožňuje najširšie použitie – napríklad v domoch, bytoch, kanceláriách, reprezentačných priestoroch a podobne. Vyniká žiarivou belosťou, vysokou krycou schopnosťou, pevnosťou a jednoduchou aplikáciou.

 

 

Primalex ZÁKLADNÁ FARBA ANTIKORÓZNA

PRIMALEX ZAKL.FARBA

CHARAKTERISTIKA

Primalex Základná fabra antikorózna je určená na základné nátery kovových povrchov vo vnútornom aj vonkajšom prostedí. Náter má veľmi dobrú priľnavosť ku kovovým povrchom a zvyšuje priľnavosť vrchného náteru.

 

Primalex VRCHNÁ FARBA

PRIMALEX VRCHNA FARBA

Primalex Vrchná farba je určená na vrchné nátery dreva a kovov určených pre vonkajšie aj vnútorné prostredie. Náter je vysoko odolný proti poveternostným vplyvom, je tvrdý a pritom veľmi pružný.

 

 

ALKYTON

ALKYTOIN Alkyton je náterová hmota na báze alkydových živíc modifikovaných uretánmi.Náter vykazuje vynikajúcu pružnosť, odolnosť voči UV žiareniu, úderom a má dobrú charakteristiku zasychania i pri nižších teplotách /od + 5°C /.
Alkyton kryje v už 1 vrstve v celom spektre dodávaných odtieňov.
Účinné antikorózne pigmenty vytvárajú dlhodobú antikoróznu ochranu.Výrobok má veľmi dobrú priľnavosť aj na skorodovaný povrch po ručnom očistení.Je dostupný aj v kladivkových odtieňoch.


 

 V prípade otázok alebo žiadosti o radu neváhajte kontaktovať naších predajcov na:

oddelení Farby - laky: tel.:02 / 4920 3219, fax.: 02 / 4920 3232

alebo na prespor@prespor.sk

 BRATISLAVA:

  p.Granec  02/49 20 32 19  granec@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY:

 p. Ing.Frunyová  0905 728 962  035/642 3181  nz@prespor.sk