Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

SKLOBETÓN

Spoločnosť PRESPOR spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra na Turbínovej ul.č.1 v Bratislave a vo svojej pobočke na Zvolenskej ceste č.18 v Banskej Bystrici ponúka kompletný systém a sortiment sklobetónových tvaroviek najväčšieho dodávateľa na slovenskom trhu - SKLOBETÓN, s.r.o.

 SORTIMENT SKLOBETÓNOVÝCH TVAROVIEK

Sklobetónové tvárnice taktiež prechádzajú vývojom a inováciou a preto vám ponúkame aj nový rad tohoto zaujimavého interiérového prvku. Nové tvary sklenených tvárnic sú teraz ešte väčšou výzvou pre nejedného bytového designéra, ale i bežného domáceho majstra, ktorý chce zmodernizovať svoj interiér. Sklobetónové tvárnice si prešli vynovením tvaru, farieb, veľkosti ako aj novou technológiou výroby.

Sklobetonova tvarovka zaoblenaSklobetón žltýSklobetón čierny zaoblenýSklobetón Indaco zaoblený

Sklobeton tortora zaoblenySklobeton biely zaoblenySklobeton coblato zaoblenýSklobeton cedroter zaobleny

VITRABLOK séria CLEAR

Najrozšírenejšie typy z produkcie Vitrablok sú sklobetóny typu 1908. Prednosti týchto tvárnic spočívajú v nízkej obstarávacej cene a vysokej úžitkovej hodnote. Aj tvárnice ostatných typov majú široké možnosti uplatnenia v interiéroch a exteriéroch.

Sklenené tvárnice druhu CLEAR sú určene pre interiérové aj exteriérové použitie. Dovoľujú svetlu prenikať v nezmenenom odtieni a upravené podľa vašich požiadaviek. Vyrábajú sa v štyroch druhoch DESY, SANDY,FORMY a SPECY. Séria DESY nám umožňuje sformovať svetlo pomocou ich geometrických tvarov vrhajúcich svetlo do efektných obrázkov. Séria SANDY zahŕňa priesvitné, matované tvárnice odrážajúce svetlo teplé, rovnomerne rozptýlené do priestoru. Séria SPECY a FORMY si zachovávajú všetky vlastnosti rady CLEAR a súčastne rozširujú ponuku rozmeru tak, aby boli uspokojené všetky požiadavky trhu.

VETROARREDO

Sklenená tvárnica VETROARREDO, vďaka spojeniu tradičných funkčných vlastností s novým estetickým vzhľadom, nachádza oproti minulosti stále širšie možnosti využitia. Skúsenosť a neustály výskum priviedli VETROARREDO k realizácii mnohých ponúk s vytvorením nových odtieňov farieb, ktoré navodzujú novú atmosféru ako doma tak aj v zamestnaní.

Prestup prirodzeného svetla je odstupňovaný v mnohých vzoroch. Od vzoru hladkého k vlnkovanému, ktorý láme obraz. Ďalej je používané matovanie z oboch strán, ktoré zabraňuje viditeľnosti medzi priľahlými priestormi a súčasne umožňuje využitie výbornej svetelnej priepustnosti. Okrem tradičného využitia, ktoré sa pohybuje od horizontálnych pochôdznych zostáv k veľkým vertikálnym vonkajším plochám, VETROARREDO nachádza stále väčšie uplatnenie vo vybavovaní interiéru. Umožnenie priechodu prirodzeného svetla do tmavých miestností dáva ďalšie možnosti vývoja nových trendov s využitím priestorov k zlepšeniu životného štýlu.


       Technický manuál:        Certifikáty na stiahnutie:


V prípade otázok ohľadne SKLOBETÓNOVÝCH TVAROVIEK Nás neváhajte kontaktovať :

Oddelenie Dvere a parkety: tel.:02 / 4920 3220,

BRATISLAVA:

 p.Chovanec  0911 567 660  02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk
 p.Kilian  0911 567 677  02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk

NOVÉ ZÁMKY

p. Haladíková  0905 728 962  035/642 31 81  nz@prespor.sk