Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

pvc podlaha

* DOPREDAJ

Thermofixom® sa bežne stretávame v komerčných priestoroch ako sú predajné centrá, vstupné haly, chodby a v  kancelárie úradov či inštitúcií, v priestoroch hotelov a reštaurácií. Vzhľadom k svojej odolnosti je možné Thermofix® používať aj v halách s ľahkou výrobou. Napokon, svoje uplatnenie si našiel aj v bytových priestoroch a domácnostiach.
 


Thermofix® je možné aplikovať do miestností s podlahovým vykurovaním. Materiál reaguje na prehrievanie dokonca rýchlejšie, než väčšina ostatných podlahových krytín, čo je pre používateľa veľmi príjemné a mnohokrát smerodatné pri výbere podlahovej krytiny. Taktiež nezanedbateľná je aj samotná estetická stránka podlahy. Kombináciou jednotlivých vzorov je možné vytvárať vzory, ktoré príjemne dotvárajú charakter a harmóniu celého interiéru.

Thermofix® je zložený z niekoľkých vrstiev s vloženým sklenným vláknom. Úžitková nášlapná transparentná vrstva, je opatrená mechanickým dezénom. Naviac je povrch chránený polyuretánovou vrstvou, ktorá zvyšuje odolnosť a uľahčuje údržbu.

Formáty vinylových PVC podláh:

- Imitácia DREVA: 900 x 150mm
- Imitácia KAMEŇA: 300 x 300mm

Hrúbky vinylových PVC podláh:

- celková hrúbka 2,5mm (nášlapn.vr. 0,8mm)
- celková hrúbka 2,0mm (nášlapn.vr. 0,4mm)


Prospekt na stiahnutie:           Vyhlásenie zhody na stiahnutie:


V prípade otázok ohľadne PVC podláh Nás neváhajte kontaktovať :

Bratislava: Oddelenie č3: tel.:02 / 4920 3220

BRATISLAVA:

 p.Nádašský    02/49 20 32 20  prespor@prespor.sk  
 p.Chovanec  0911 567 660  02/49 20 32 20  chovanec@prespor.sk