KONTAKTNÉ INFORMÁCIE
 


          centrála Bratislava:

Turbínová 1
831 04 Bratislava.  
prespor@prespor.sk
tel.: 02 / 4920 3251
mob.:0903 702 106

Nové Zámky:                                               budova PRESPOR Nove Zamky  

Viničná 1
940 64 Nové Zámky   
nz@prespor.sk 
tel: 035 / 642 31 81
mob.:0905 728 962


Otváracie hodiny:    

ZMENA OTVÁRACEJ DOBY OD 1.10. 2019

  

BRATISLAVA NOVÉ ZÁMKY
Po - Pia: 7:00 - 18:00 hod. Po - Pia: 7:30 - 16:30 hod.
So: 7:00 - 16:00 hod. So: 8:00 - 12:00 hod.
Ne: ZATVORENÉ
 
Ne: ZATVORENÉ 

KONTAKTY  CENTRÁLA  BRATISLAVA 

Stavebniny

Murovacie materiály, sypké a väzné hmoty, hutnícky a izolačný sortiment

p. Fodor
vedúci obchodného oddelenia
tel.:02 / 4920 3217
mob.: 0903 415 163

 
p. Kohút
Malty,tmely,omietky,vápna,
0903 235 230
tel.: 02 / 4920 3241
kohut@prespor.sk

 


p. Nadašský

stavebný materiál
mobil: 0911 567 696
stavebniny@prespor.sk
tel: 02 / 49 20 32 51


 
p. Obrcian
komíny, stropy, Nordpeis
mobil: 0903 567 685
tel.: 02 / 4920 3243
obrcian@prespor.sk

 


 
Ing. Šulavíková
komíny, stropy
mobil: 0911 567 674
tel.: 02 / 4920 3250
sulavikova@prespor.sk


 

 

 

 



 

Obchodné centrum

Oddelenia: Sanita, obklady a dlažby, Farby a laky, Dvere, parkety, vodoinštalačný mat.

p. Fodor
vedúci oddelenia sanity
mobil: 0903 415 163
tel.: 02 / 4920 3218
fodor@prespor.sk

 
p.Kilian
vedúci oddelenia dverí
mobil: 0911 567 677
tel.: 02 / 4920 3220
kilian@prespor.sk

 
p. Granec
vedúci oddelenia farieb,lakov

tel.: 02 / 4920 3219
granec@prespor.sk

 
p. Dyda
zástupca oddelenia sanity
mobil: 0903 567 885
tel.: 02 / 4920 3218
dyda@prespor.sk


 
p. Chovanec
zástupca oddelenia dverí
mobil: 0911 567 660
tel.: 02 / 4920 3220
prespor@prespor.sk


 





 


Profi náradie

Oddelenie Profi elektronáradia a elektroinštalačného materiálu, požičovňa náradia

p. Kubo
vedúci oddelenia náradia
tel.: 02 / 4920 3215
kubo@prespor.sk
               
 
            


 

KONTAKTY POBOČKA NOVÉ ZÁMKY

Ing.Frunyová                      pani Haladíková       pani Kubičková
vedúca prevádzky                 predajňa                    predajňa
mobil:0905 728 962               tel.:035/642 31 81      tel.:0905 728 962
tel.:035/642 31 81                mob.:0905 728 962     mob.:0905 728 962       
frunyova@prespor.sk            nz@prespor.sk              nz@prespor.sk


 IDENTIFIKAČNÉ ÚDAJE:

IČO: 31340326

IČ DPH: SK2020430753

ČÍSLO BANKOVÉHO ÚČTU: 2623020242/1100

zapisaný v Obch.reg.Okresneho súdu BA I,odd. Sro,vl.č.4173/B

Bratislavská pobočka

NOVÉ ZÁMKY

 

Odoslať